Wpis z mikrobloga

#teleelevidenie #iptv tl;dr: rusek ukradł 12€ i nie doładował konta, a następnie zablokował dostęp do strony.

A więc w końcu nie utrzymałem ciśnienia i z ogromną przyjemnością zwyzywałem ruska. On pewnie bez przyjemności, za to z automatu, całkiem odciął mi dostęp do strony. Skąd ta obustronna agresja?

Ano stąd, że od dwóch tygodni nie mogłem się doprosić o doładowanie konta tymi 12€, które mu wysłałem z za pomocą LTC. Po raz pierwszy z nim takie problemy były. Był uparty, niemiły i nieustępliwy mimo dowodów w blockchainie, że fundusze dotarły na jego konto. Odpisywał półsłówkami albo nie odpisywał, a że niewiele możliwości innych miałem niż spamowanie go, finalnie puściły mi hamulce.

Także ostrzegam każdego, bo ja na przykład regularnie doładowywałem od roku 2-3 urządzenia, więc trochę mu tych Litecoinów zostawiłem. Nie przelewałem więcej na raz, bo bałem się, że go zablokują, a nie, że mały qtaz się zachowa jak mały qtaz.

psst, masz może zapro do plusx? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 12
@m4g1k:
Chyba ma servery przepełnione i usuwa konta za byle gówna albo dostęp do list
Wczoraj doładowałem dwie listy, dla mnie i Brata
Po 40 minutach Brat pisze, że mu EuroSport 1 nie działa, w takich sytuacjach sprawdzam czy to wina listy czy może jego internetu, urządzenia lub programu, więc zawsze odpalam ta listę u siebie, tak też teraz zrobiłem, lista się załadowała ale żaden program nie działał, przeleciałem kanały wgrałem
@niegrzecznybobas: wątpię, dwa tygodnie usiłowałem my grzecznie coś wytłumaczyć, zanim go zwyzywałem. Odpadł tylko, że nie jest "pier*olonym ruskiem", bo pochodzi z północnej Macedonii ¯\_(ツ)_/¯