Wpis z mikrobloga

Zielony dywanik dla Damy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#parkology <-- zapraszam do obserwowania tagu oraz wrzucania swoich fotografii ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Estetyczne zdjęcia zaparkowanych pojazdów, ciekawie komponujących się z otoczeniem. Wszystkie pojazdy poprzez samochody osobowe, ciężarówki aż po skutery czy hulajnogi ;) Zdjęcia klimatyczne, ciekawe pojazdy, interesujące otoczenie.

Pierwszy post i więcej info: https://www.wykop.pl/wpis/36371609/chcialbym-powolac-do-zycia-nowy-tag-na-wykopie-par/

#fotografia #maszynyboners
Pobierz Monochrome_Man - Zielony dywanik dla Damy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#parkolo...
źródło: comment_16626192505uFn0ZNWarac6ELPKn5GDL.jpg
  • 6
@dqdq1: cieszę sięTwoim szczęściem, ja tu mieszkam prawie od urodzenia, przez pierwsze 30 lat mojego życia nie zauważałem tego o czym piszesz, dla mnie #tarnow był nijaki i szary. Od kilku lat mieszkam poza Tarnowem, widzę go z okna, ale nie jeżdżę do miasta póki nie muszę, ale teraz, po dłuższej nieobecności coś w nim jest. Kamieniczki są ładne (te wyremontowane), niektóre zabytki ładnie oświetlone czy wyeksponowane, niestety panuje ogólnopolska betonoza
@wykopek_n: gdy przyjechałem zaparkowalem koło parku na północ od rynku (z duuuzym pomnikiem Józefa bema) i pierwsze zaskoczenie- duży, zadbany, ładny park. Dobre lody ale kolejki na kilkanaście minut. Później przeszedłem się do centrum, modernistyczne budynki i renesansowy rynek- ale fakt, w ścisłym centum jest ścisk, na samym rynku przy 30 stopniach ledwo dało się wytrzymać, sam bruk i zero zieleni. Wieczorem przez renesansowa zabudowę można się poczuć jak na południu