Wpis z mikrobloga

@murdoc: Tak uważam, nie wiem z jakiego przepisu korzystasz i jaki sposób wykonania, ale oczywiście możesz mieć swoją opinię, choć nie powiem, że mnie ona interesuje w jakiś szczególny sposób xD

@lazysoul: Zapraszam póki ciepła, został jeden kawałek! :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bartt345: Elo, ponad pół roku byłam na keto i ogólnie zajebiście, ale zgodzę się- taka pizza nie smakuje tak samo jak na spodzie pszennym. Jednak jest to smak dość zbliżony, choć dla mnie zbyt mdły. Zdecydowanie lepiej podchodziła mi na fatheadzie, ale to też nie to samo. Nadal jest to super alternatywa dla zwykłej pizzy. W sumie nadal pizza, tylko inna. ¯\_(ツ)_/¯
@catch: Też zastanawialem się nad przepisem z fathead. Ale obawiam się, że spód może być zbyt suchy na bazie mozarelli i mąki kokosowej. Podziel się opinią, skoro testowalaś :)

Jak wyglądały Twoje początki na keto oraz reakcja organizmu na zmianę odżywiania? I jaka różnica w wadze przez te ponad pół roku?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pawel929: u mnie brak większej różnicy, ale to był ostateczny bodziec do pójścia do lekarza i wyszła mi IO, więc przeszłam na LC i od tamtej pory dopiero są efekty, nie tyle samej diety co leczenia. Trochę mi szkoda bo lubiłam keto, ale też cholesterol miałam wysoki.