Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#nootropy #medycyna i trochę #narkotykizawszespoko
Właśnie przyjąłem pierwszy raz oksytocynę w kroplach do nosa, po jednym psiknięciu w dziurkę. Czuje się odprężony i rozleniwiony, polecam osobom zmagającym się z #nerwica działa już 15 minut od aplikacji.
Po rozpuszczeniu w wodzie trzeba przechowywać w lodówce.
Zadawajcie pytania jeśli chcecie wiedzieć więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
t.....o - #nootropy #medycyna i trochę #narkotykizawszespoko 
Właśnie przyjąłem pierw...

źródło: comment_16625645327va36iig0jQQN9gSkUgeC1.jpg

Pobierz
  • 23
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KwasowyProktolog10kJava: tylko nie przesadzaj z psiknieciami bo większe dawki niż po jednym razie do każdej dziurki podobno powodują ból głowy, nie zwiększają pozytywnego działania, a nawet je zmniejszają. Ja następnym razem spróbuję 1 psiknięcia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tikoczento: ok pogooglowalem trochę, ciekawa sprawa. Jestem ciekaw z którego sklepu zamawialeś, bo widzę tu jeden gdzie jest za 99.99 10mg i za 119.99 też 10mg tyle, że w sprayu, ale nie wiem czy strona legitna? Oprócz tego zastanawiam się na ile starczy takie 10mg, ile jest np w takim jednym psiknieciu (chyba, że to twoja pierwsza oksytocyna i jeszcze nie wiesz)? Czy próbowałeś to łączyć z alkiem, kofeiną, teina, nikotyna,
@Chlop_Sielski: Nie liczyłem jeszcze jaka to dawka na 1 użycie. Rozrobiłem w buteleczce, zamawiaj w zestawie do psikania chyba za 120, bo za 100 masz sam proszek. Po 1 użyciu spróbowałem podwójnej dawki, potem poczwórnej. Dało podobmny efekt jak za pierwszym razem, ale słabszy, więc tolerancja szybko rośnie, albo tak jak pisali w necie niższa dawka daje większe rezultaty. Nie działa jak narkotyki ale to stanowczo nie jest na pograniczu placebo