Wpis z mikrobloga

Czołem, jestem totalnym laikiem w tych sprawach, chciałbym się zabezpieczyć na zimę i tu moje pytanie czy taki sprzęt by wystarczył:
https://www.mediaexpert.pl/dom-i-ogrod/agregaty/agregat-pradotworczy-rato-r700i?utm_content=469237&utm_campaign=2022-09&utm_term=Agregaty&utm_source=Criteo&utm_medium=cpc

Chodzi o zasilenie lodówko-zamrażarki oraz junkersa żeby była ciepła woda na parę godzin. Nie chodzi mi o zasilenie całego domu, raczej o sytuację awaryjną i najpotrzebniejsze rzeczy w stylu minimalne oświetlenie + najpotrzebniejsze rzeczy w domu.

#agregat
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Metyl_90: o ile dobrze pamiętam rato to chińczyk ;) Fogo robi takie z silnikami rato ale kosztuje 1k więcej ale i prawie 3 razy większej mocy ;) Fogo to polska firma :) z drugiej strony lodówka ładnych pre godzin wytrzyma bez prądu o ile ciągle jej się nie otwiera ;) A do kotła to w tej cenie kupisz jebitnego upsa ;) i nic ci hałasować nie będzie
  • Odpowiedz
Chodzi o zasilenie lodówko-zamrażarki


@Metyl_90: jaka lodówka? Jak bez inwertera to się może nie udać. Zwykle lodówki mają cholernie duży prąd startowy, a inwertery mają na tyle szybkie zabezpieczenia ze się zdążą wyłączyć
  • Odpowiedz