Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siona: dzięki, w moim wypadku to lata praktyki, ale w takim miejscu jak skolnity można wypożyczyć odpowiedni rower, wykupić szkolenie i rozpocząć przygodę. Są trzy trasy, ta na filmie jest najtrudniejsza, ale najłatwiejsza-zielona jest do przejechania przez każdego
@Rybow: a nie spoko
umiem w rowery, singlowo daję radę po prostu lekko nielotny jestem - bo kawał ze mnie bydlaka i głowa nie dojeżdża. sprzętowo też nie narzekam.
@Rybow: miałem z 10 lat przerwy :D
teraz pociskam głównie z żoną i czasem dzieciakami, więc te ścieżki to raczej nie najtrudniejsze, bo ona nie podoła. czerniawska kopa to na dziś jej max. z drugiej strony mamy tak mało czasu dla siebie, że jak mam wybrać coś ambitniejszego albo coś co możemy razem to wybieram to drugie. takie to dorosłe życie czasem jest.
latam na ibisie a ona na neuronie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siona: jasna sprawa. Zadowoleni jesteście z rowerów?
Powoli zaczynam się rozglądać za nowym rowerem enduro i robię rozeznanie w firmach
@Rybow: widły fox 34; z tyłu miałem DPSa ale wymieniłem na Topaza (mam ripleya), DPS dostanie większy token, no normalnej konfiguracji nie dało się jeździć (albo twardo i kłopot z inicjalizacją, albo przelatywał przez skok).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rybow: Jak masz zamontowaną kamerę? Ja mam GoPro 7, niby stabilizacja ok, ale szelki są na gumkach i jak robią się wertepy na zjazdach to GoPro razem z szelkami majta się góra-dół i jest lipa. Zastanawiam się, czy takie nieelastyczne szelki dałyby radę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PiterCK: a tak wygląda ta samą trasa nagrana z klatki piersiowej. Trochę nieudane kolory, bo eksperymentowałem z ustawieniami, ale stabilizację można ładnie porównać.
Szelki mam zaciśnięte dość ciasno żeby kamerka nie była zbyt luźno
Link
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rybow: Mimo wszystko to wygląda lepiej niż u mnie, może te szelki mam wujowe. A na kask u mnie odpada, po pierwsze bo nie jeżdżę w fullface, po drugie zbyt długie trasy robię i dodatkowa waga na kasku by mi mocno przeszkadzała. Dzięki wielkie za odpowiedź.

P.S. Zajebisty film, fajnie z kolegą śmigacie.