Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś łóżko tapicerowane z allegro? Cena tych łóżek jest dwukrotnie mniejsza niż w jakimkolwiek sklepie w jakim byłem. Wiem, że nie można liczyć na top jakość, ale czy ogólnie warto? Tak żeby nie rozleciało się po dwóch miesiącach. Ewentualnie może wie ktoś gdzie ogarnąć taniej takie łóżko podnoszone do góry w okolicach #wroclaw

#remontujzwykopem #meble #allegro
kolejktorajezdzilapopsie - Zamawiał ktoś łóżko tapicerowane z allegro? Cena tych łóże...

źródło: comment_1662467135gMXQbH3ik1bK9FnSYMCo41.jpg

Pobierz
  • 17
@kolej_ktora_jezdzila_po_psie: nie znam się na tych wskazanych przez ciebie łóżkach ale doświadczenie uczy że to może być nieziemski chłam. Jak dostaniesz to sam się być może przekonasz że materiały są liche i nic do niczego nie pasuje.

Nawet jak do tego będziesz miał osobny materac do sama rama jest ważna. Nie tnij kosztów bo łóżko służy do różnych aktywności i musi być wytrzymałe ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@kolej_ktora_jezdzila_po_psie: a jaka cena tych łóżek które cię interesują? Kupiłam łóżko kontynentalne tapicerowane na Allegro i cena była trochę niższa ale i tak wysoka (3800), ale jest super i jakość jest świetna. Jestem zadowolona i mogę polecić.