Wpis z mikrobloga

@cherrz: w sumie tu widać lepiej 10h 39min na 75 aterii. 10073321661750 14h


@Kantar: doladowales w ciągu dnia baterie, nie da się mieć tyle SoT, chyba że na wifi z trybem samolotowym na minimalnej jasności choć i tak ciężko y było
@cherrz: ale przecież widzisz całkowite zużycie baterii w procentach w porównaniu do czasu włączonego ekranu. Tu nie ma znaczenia czy bateria była ładowana czy nie.
@Kantar: aż nie jestem w stanie uwierzyć, że telefon tyle może wytrzymać, co prawda wszędzie w recenzjach czytałem o około 10h SoT, ale mój iPad potrafi niewiele więcej wytrzymać
@RegulaminowyUzytkownik: to był komentarz do tego drugiego obrazka. Gdzie u góry jest zsumowane zużycie baterii. Założyłem że to nie uwzglednia ładowania i nadal sobie zlicza procentowo ile energii zjada telefon.

Ale ogólnie to bez znaczenia. Nowy tel i nie używam go podczas ładowania ładuje go na podstawce z magsafe więc jak używam to muszę go z niej zdjac więc normalnie iPhone liczy zuzycie

Wyżej dałem test gdzie typowi wyszło 12h40min przy
S10 bateria 30% po 5h nic nie robienia. Dzięki samsung za aktualizacje ;)


@civi88: z tego co wiem to wada fabryczna i należy wymienić baterię w s10 (nie dotyczy s10+). Dodatkowo włącz opcję, która blokuje ładowanie na 85% ;)