Wpis z mikrobloga

Ilość antypolskiego szamba które się tu wylewa jest porażająca, ale do tej pory chyba nikt nie posunął się do tak żenującej zagrywki.

Gość cieszy się z tego, że Niemcy, które są odpowiedzialne za masowe mordowanie ludzi w obozach koncentracyjnych, wyśmiewają nas, kiedy apelujemy o nieużywanie terminu "polskie obozy zagłady".

Czyli Niemcy nam plują w twarz i cieszą się na to, że zbrodnie są przypisywane nam, a neuropek klaszcze uszami. Przecież to jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Ci ludzie naprawdę czerpią radość z tego, kiedy nasz kraj jest obrażany i wytykany palcami, sami do tego zresztą zachęcają innych. To jakaś choroba?

#4konserwy #bekazlewactwa #polityka #bekazpodludzi #historia #niemcy ##!$%@? #antypolonizm
S.....y - Ilość antypolskiego szamba które się tu wylewa jest porażająca, ale do tej ...

źródło: comment_1662461269VmSokf9nM7g2WWOOEGd92F.jpg

Pobierz
  • 18
@Sok_Mandarynkowy: gdybyśmy jako Polacy nie wybierali pisu to takie rzeczy pewnie wyjaśniałoby się na starcie, ewentualnie określenia „Polish death camps” używaliby głównie ludzie niedouczeni, jakieś Niemieckie odpowiedniki Konfederacji typu AFD czy inni fani hitlera ¯\(ツ)_/¯ jak taki człowiek z drugiego końca świata bez znajomości historii zobaczy kraj praworządny, tolerancyjny i chętny do negocjacji, a po drugiej stronie taką Polskę, która łamie praworządność, tworzy jakieś strefy wolne od LGBT, które rozsławiły
@gardzenarodowcami Nie żebym był fanem PiS-u, ale niezła odklejka xDD

gdybyśmy jako Polacy nie wybierali pisu to takie rzeczy pewnie wyjaśniałoby się na starcie, ewentualnie określenia „Polish death camps” używaliby głównie ludzie niedouczeni, jakieś Niemieckie odpowiedniki Konfederacji typu AFD czy inni fani hitlera ¯_(ツ)_/¯


A ja jakoś pamiętam, jak u władzy było PO, to wtedy przyjechał jakiś ważniak ze Stanów i powiedział "Polish death camps". Nie mogę sobie przypomnieć, kto to był,
@Sok_Mandarynkowy: nieporównywalnie większą szkodą są rządy prawa i sprawiedliwości, które ośmieszają nas na arenie międzynarodowej praktycznie codziennie XD jak nie jakieś reparacje z kapelusza czy strefy wolne od LGBT to inne całkowite zakazy aborcji czy błyskotliwe darcie ryja takich tłuków jak Patryk Jaki czy Beata Kempa w europarlamencie ¯\(ツ)_/¯ i nie rzucaj tu jakimiś populistycznymi sloganami o występowaniu przeciwko własnemu państwu bo wrzucenie/zaplusowanie jakiegoś nic nie znaczącego posta/mema jest niczym
@Sok_Mandarynkowy mam pytanko. Gdyby rachon zaczął wyzywać tych drugich od śmieci nazistów i pedałów to też byś popierał? W końcu walczy o naszą sprawę. Dla mnie właśnie o to tu chodzi. Gdyby rządzący przyjęli jakaś sensowna politykę przeciwko takim określeniom i ja konsekwentnie realizowali nie miałbym nic przeciwko jednak pieklenie się propagandysty w jakimś gówno programie wywołuje jedynie politowanie i spłyca problem dla zagranicznego odbiorcy. Dlatego pluje na takie działania