Wpis z mikrobloga

Decyzja zapadła, postanowiłem wynieść się z tego polskiego grajdołu, życie tu nie jest na moje nerwy. Aktualnie zaczynam porządne przygotowania tak aby bez stresu się przenieść. Wybór padł na Maltę. Czemu? Po palmy, morze i niskie podatki. A ja nie mam nic do stracenia, nie mam w Polsce żadnych zobowiązań, nie mam planów ani celu, nie mam żony, kredytu ani działki pod Łowiczem.
No i teraz zaczynają się pytania w mojej głowie. Planuje mieć już tam na miejscu ok 10k EUR poduszki finansowej żeby nie musieć drutować swojego życia tam. Czy taka kwota jest ok na start?
Jak najwygodniej przetransportować psa? Samolotem nie jest to takie proste...
W jakich branżach szukać pracy oprócz branży turystycznej? Oczywiście język angielski u mnie jest.
Czy ma ktoś doświadczenie w kwestii emigracji w te rejony Europy i chciałby się podzielić wiedzą?
#malta #emigracja #pytanie
Pobierz z.....k - Decyzja zapadła, postanowiłem wynieść się z tego polskiego grajdołu, życie ...
źródło: comment_1662447527aQkGMFg65YAlWBoK9geYEu.jpg
  • 13
@bialawitz: A to ja zapytam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcę uciec od Barcelony bo jak by mi pogoda, wszechobecny luz w porównaniu z Polską (albo to przez moją ignorancję i nieznajomość języka) tak źycie w dużym mieście po prostu nie jest dla mnie. Jak finansowo wygląda wynajęcie czegoś poza miastem z kawałkiem swojego zielonego ogródka plus jakiś skuter do transportu? Na pewno będę celował w rekrutację i
@zmasowanyatak: sprobuj szukac przed wylotem, bo raz ze zawsze lepiej leciec jak ma sie cos zapewnione, a dwa ze czasami moze sie udac zgarnac jakis pakiet relokacyjny ( mi firma dala pare lat temU 1000 eur na relokacje, mimo ze zaczynalem od najbardziej podstawowego stanowiska w obsludze klienta)
@szczesliwa_patelnia: myślę, że w przedziale 800-1000 eur/msc powinieneś znaleźć jakieś mieszkanie z 2 sypialniami za miastem z jakimś fajnym widokiem. Skuter nie wiem, bo nie używam.
Co do rekrutacji tutaj patrzec lub kontaktować się bezpośrednio na linkedinie >> https://www.boston-link.com/latest-careers/?lo=127&ca=59&sal=Any&s=
albo tutaj: https://www.exactasolutions.com/vacancies/?keyword=&vacancycategory=273&country=144&consultant=0