Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki miał ktoś problem z dzikim lokatorem ew zna kogoś jak podjeść do tematu?
Nie wnikając w szczegóły stałam się właścicielką nieruchomości ale niestety z lokatorem w środku. Zyje tam sobie bez umowy płacąc (no chyba że sobie zapomni) tylko za czynsz.
Media itd ponoć muszę mu opłacić i zapewnić jako właścicielka mieszkania.
Chciałam zrobić mały remont i zacząć wynajmować no ale nie mam jak tego zrobić. Pan majster do roboty powiedział że dopóki ten sie nie wyniesie to on nawet worków na gruz nie kupi.
Ani prośby ani groźby na niego nie działają. Na prawnika wydałam już w ogrom kasy a ten listy pisze z których za dużo nic nie wychodzi- jak dobrze pójdzie to będzie sprawa w sądzie ( czyli pewnie jeszcze 2 lata)

Przerabiał ktoś coś podobnego? Kojarzę że na wypoku nawet eksmisja online kiedyś była ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nieruchomosci #prawo #eksmisja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6315f8d02b78520d6299c31e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
ZauroczonaKuropatwa: Musisz zapewniać Media, grzanie itp. Nie możesz utrudniać chamami itp.

Poczekaj az wyjdzie na dluzej i zmień zamki. Jak wróci i zadzwoni po policję to niech w drzwiach stanie Twój człowiek z aktualną umową najmu (tytułem prawnym do lokalu).

Prawo prawem, ale policja rozłoży ręce.

Zagrożenie jest takie, że on może zeznać że ma tytul (dokument) w środku lokalu - dobrze żeby w tym momencie nie było w nim żadnych