Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 854
Randkowanie w Japonii to moje ulubione hobby. Możesz mieć 5 udanych randek z Panną, kilka wspólnych nocy, a na koniec i tak kontakt się urywa zupełnie z dupy xD przynajmniej nie ma nudy, bo zawsze coś się dzieje wokół

Ostatnio poznałem taką dziewczynę, nazwijmy ją M. Ja mieszkam w Osace, ona pochodzi z Kobe ale w wieku 18 lat przeniosła się do Kyoto (Osaka-Kyoto pociągiem to 20min). No i ogółem mieliśmy dużo wspólnych tematów, obiecała pokazać mi Kyoto, myślę sobie super okazja. Koledzy oczywiście, żebym uważał na nerki, no ale na szczęście nic złego się nie wydarzyło.

Spotkaliśmy się pod dworcem i jak to zwykle bywa w takich spotkaniach z aplikacji trochę cringe'u było, nigdy się nie nauczę jak należy się tu witać z ludźmi, w każdym razie spędziliśmy tak razem od Piątku wieczora do Poniedziałku rano czas na zwiedzaniu, jedzeniu, śpiewaniu, tańczeniu, trochę na ruchaniu (pierwszej nocy nie D:), na koniec jeszcze było pierdu pierdu o zwiedzaniu wspólnym Kobe bo też by mi chciała bardzo pokazać, wsiadam do pociągu, niby wszystko gra, wieczorem jeszcze gadamy, a od Wtorku już zero odpowiedzi na moje wiadomości xD najpierw se myślę "#!$%@? może ją zaciupali" ale sprawdziłem insta, była aktywna to mówię #!$%@?.

Chyba zostałem przeleciany jak szma++. () wspaniałe uczucie. I to był drugi taki raz!! Bycie gaijinem nie jest łatwe, ale wspomnienia zostaną ze mną na zawsze i niczego nie żałuję. Pozdrawiam wykop!!!


#randki #randkujzwykopem #sziszucontent #japonia
Pobierz Shishu - Randkowanie w Japonii to moje ulubione hobby. Możesz mieć 5 udanych randek z...
źródło: comment_16624374692JyqfRvnfi5iVUUWwmqBD0.jpg
  • 241
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@lordsiu: żadnych mord poza moją własną xD

@zalogowany_jako: tak tylko cicho trzeba być bo ściany cienkie jak siki pająka

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: nie mam, ile za rady? :C

@wyhylymyby: a komu się nie zdarzyło co

@benkenobi1111: nie chodzi o samo bycie obcokrajowcem, raczej granica językowa. Panny nie bardzo gadają po angielsku a nawet jak potrafią to wstydzą sie tego robić. Jak gadasz po japońsku chociaż w minimalnym stopniu to
Pobierz Shishu - @lordsiu: żadnych mord poza moją własną xD

@zalogowanyjako: tak tylko cicho...
źródło: comment_1662447537otf1DuMUKIZdhZCgBFmLR2.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@benkenobi1111: rok, zbieram wiedzę kolejarska

@lycaon_pictus: doborowe towarzystwo mi wrzuciłeś, dziękuję

@tomosano: taka droga awansu polskiego kolejarza, ale póki co osobówkami japońskimi ( ͡° ͜ʖ ͡°) pic rel

@TheGreenBastard: możliwe. a tak zupełnie poważnie to dziewczyny tutaj często tak mają, ze przy Tobie udają zakochane a gdy znikasz to przestają udawać. Niektórzy powiedzą, że robią to bo chcą być mile a jak dla mnie
Pobierz Shishu - @benkenobi1111: rok, zbieram wiedzę kolejarska

@lycaon_pictus: doborowe tow...
źródło: comment_1662448542faIu0IPlLETMCw9OQyuAod.jpg