Wpis z mikrobloga

Pojawienie się nowego dyrektora działu zbiegło się z zakończeniem mojej umowy. Minął tydzień od kiedy nami zarządza i jest bardzo nieprzyjemny w obyciu, czepia się o wszystko i patrzy na to co robimy, atmosfera się zagęszcza i już jedna osoba z naszej grupy złożyła wypowiedzenie.
Stary dyrektor przed odejściem załatwił mi już przedłużenie umowy i papier na mnie czeka ale biorąc pod uwagę to co się dzieje zastanawiam się nad tym czy chce zostać. A gdy stwierdzę, że nie chce tam pracować to czy powiedzieć wcześniej czy z dniem wygaśnięcia umowy oddać sprzęt i mieć wszystko gdzieś.
#pracbaza #pracait
  • 6
@koziolekpatolek: Nowy pewnie chce się wykazać jaki to zajebisty nadzorca niewolników, a to pewnie kolejny fiut co ma duże kompleksy i musi rozładować na innych.

Co do umowy, to zależy jaka kasa. Jak średnia/kiepska to szukałbym czegoś nowego. Jak bardzo dobra, to bym przedłużył, ale od podpisania miałbym dyktafon na tego dyrektorka. Jak coś się mu wymsknie to puszczę mu fragment i powiem, że albo od teraz się #!$%@? albo poleci