Wpis z mikrobloga

PIEKŁO KOBIET, DYSKRYMINACJA NA RYNKU PRACY XD

Kiedyś moim marzeniem było zostać dziennikarzem sportowym. Mam naprawdę bardzo dużą wiedzę, bo od dzieciaka jestem wręcz fanatykiem kilku dyscyplin sportowych, którym poświęciłem kupę czasu w życiu. Odpuściłem jeszcze w liceum, bo temat nie do przejścia.

Kto za to może takim dziennikarzem być? Byle Julka XD Spermiarstwo w społeczeństwie jest na tyle silne, że wystarczy baba w sukience odsłaniającej nogi, albo z koszulką z dużym dekoltem. Styka.

Zastanawiam się po co te baby w studio podczas meczów siatkówki czy piłki nożnej, skoro żadna tak naprawdę się nie zna XD Czuję się zażenowany słuchając tych kobiet, bo one nie mają kompletnie żadnego pojęcia o tym sporcie i często nawet nie chcą się uczyć, bo 2-3 lata w zawodzie i dalej mierna znajomość tematu

To kto ma ciężej? Mężczyzna, który musi posiadać sensowne kwalifikacje i talenty, czy kobieta, której wystarczy wymalowana buzia i pokazanie cyca lub nóg? Cała dyskryminacja polega na tym, że witaminki mając szanse 50-50 % czują się oszukane, ponieważ w każdym aspekcie życia traktowane są z ulgami i forami.

#pieklokobiet #pieklomezczyzn #p0lka #karyna #bekazfeministek #pracbaza #praca #spermiarzalert #takaprawda #gownowpis #pilkanozna #siatkowka
S.....y - PIEKŁO KOBIET, DYSKRYMINACJA NA RYNKU PRACY XD

Kiedyś moim marzeniem był...

źródło: comment_1662400182o0fTKyjIjd1AUUhpuzMVIG.jpg

Pobierz
  • 7
ale to w większości nie są dziennikarki tylko prezenterki. Prezentują to, co im na ekraniku wyswietlą. Do tego potrzeba dykcji i wygladu.

Dziennikarze tworzą artykuły i materiały. One nie.

Nie mylmy pojęć.


@MarMac: dokładnie tak

@Sok_Mandarynkowy: przesadzasz, przejrzyj chociażby sekcje sportowe na stronach internetowych kto się podpisuje pod artykułami, przecież tam nikt twojego wyglądu czy płci nie ocenia. A większość "dziennikarstwa sportowego" to internet, a nie stacje telewizyjne, do tego