Wpis z mikrobloga

@Fajrantboy: sama prędkość raczej nie jest problemem. Problemem jest dostosowanie tej prędkości do warunków i natężenia ruchu, trzymanie dystansu od innych samochodów, wypchanie się - generalnie myślenie za kierownicą.
W Polsce taka zmiana i tak by niewiele zmieniła, bo policji na autostradach jest tak mało że i tak każdy ma wywalone na ograniczenia i większość jedzie tyle ile może.
@kendziu666: Pisze poważnie. Mało musisz jeździć po wyspach wypowiadając się w ten sposób bo przede wszystkim rzadko kiedy się widzi stare auta. Jeżeli masz na myśli Londyn czy inne większe aglomeracje to co innego stan mechaniczny a co innego wizualny. W mniejszych miasteczkach i wioskach można spotkać auta z lat 90 i starsze w stanie idealnym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Fajrantboy: angole nigdy na to się nie zgodzą ich mentalność na to nie pozwoli, oni się zatrzymali w latach 60 tak samo jak umiejętność przewidywania i ogólnie highway code to dla nich czarna magia. Najlepiej wpić się na środkowy pas i jechać 70mil/h nie zważając na nic. 80% ludzi tylko do tego się ogranicza jadąc autostrada. Teraz wyobraźmy sobie jak by to wyglądało beż limitu prędkości( _)
500.000 mil......


@kendziu666: A srasz do kuwety? XD

Najlepiej wpić się na środkowy pas i jechać 70mil/h nie zważając na nic.

@paniczhrabi: Oni potrafią tak jechać mając 3 wolne pasy z lewej. w zasadzie są jak tirowcy, tempomat i jadą tyralierą w międzyczasie oglądając cos na telefonie. Zaraza
@Gollumus_Maximmus: Japierole stary masz na szybko:
- odebrałem nowe(używane) auto z pękniętą tylną lampą - auto miało kilkudniowy mot. Na pytanie o co chodzi, powiedział ze mot nie bierze pod uwage pęknieć poza obrysem światła lampy.
- osobiście odbierałem auta prosto z MOT z pękniętymi poprzecznie i podłużnie przednimi szybami (mot sprawdza szybe jedynie w obrębnie działania wycieraczek)
- opony to już w ogóle inna liga. mot potrafią przejść auta, które
@kendziu666: Nie mówię ze tak nie jest. Dalej będę bronił swojego. W mojej okolicy zamknęli jeden warsztat bo mot przeszło auto a nie powinno. Przez rok w 10 samochodach robiłem przegląd i tylko jedno było bez zastrzeżeń bo stan kolekcjonerski. W całej reszcie były wymieniane części zawieszenia czy wyżej wspomniane lampy. Kierowcę tira ciężko przekonać do jakiejkolwiek argumentacji bo zazwyczaj wszystko wiecie najlepiej także napisze tylko masz racje! Mam nadzieje że