Wpis z mikrobloga

Dla kobiet jest ruch #bodypositive, dla mężczyzn jest zaś poczucie obrzydzenia i zmuszanie do diety ¯\_(ツ)_/¯

Znając Onet i ich narrację, to pewnie jakaś psycholoszka zaproponuje otwarty zwiazek dla kobiety i psychoterapię dla faceta xD

#bekazgrubasow #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #lewackalogika #4konserwy
Pobierz RogerCasement - Dla kobiet jest ruch #bodypositive, dla mężczyzn jest zaś poczucie ob...
źródło: comment_1662372988FMyWEJSjq0BJyQFTMyNpYC.jpg
  • 22
@Roger_Casement: Jakby ok, ja rozumiem, że ktoś się czuje swobodnie w swoim ciele i nie ma w tym nic złego. Niemniej jednak uważam, że nie powinno być przyzwolenia na propagowanie otyłości jako stylu życia. Zresztą w drugą stronę działa to tak samo - anoreksja jest przecież straszną chorobą i nie powinniśmy przeginać w żadną ze stron.

Taka ciekawostka - parę lat temu dołączyłam do grupy na fb "Ciałopozytywka", która z założenia
Wiecie skąd to się wzięło? Ano stąd, że typowy facet nie ma czasu na pierdoły typu: własne zdrowie, prawa. Nie widziałem grupek dla facetów na fejsie czy twitterze do klepania po ramieniu. Najwyraźniej najlepiej zwalić konia albo zapłacić #!$%@? i wypić browarka po robocie niż walczyć o swoją przynależność i hierarchie w stadzie.
dla mężczyzn jest zaś poczucie obrzydzenia i zmuszanie do diety


@Roger_Casement: i bardzo dobrze - zgadnij komu to wyjdzie na lepsze. Facet schudnie i następny artykuł to będzie płacz, że zostawił ją dla młodszej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja np jak byłem grubasem to do teraz mam żal, że żona mi nie powiedziała wprost "ty gruba świnio zrób coś ze sobą bo wyglądasz jak shrek" tylko coś