Wpis z mikrobloga

@iquiet: ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba kupić, zapłacić i dopiero dostaniesz mail że jednak nie mają i wyślą za tydzień, po tygodniu znów mail że kolejny poślizg. W zasadzie jak chcesz mieć pewność to z w miarę najszybszą dostawą można kupić na Amazonie, ale to już oficjalnej dystrybucji, a nie przedsprzedaży. W tym roku będzie podobnie zapewne
@tabarok: Tak to średnio trochę bo można i pół roku czekać z tygodnia na tydzień. Już lepiej jakby pierwszy mail był, że jest opóźnienie i dla mnie będzie realizowane na pewno np. Za miesiąc. A nie tak tydzień, tydzień, tydzień..

Może w takim MediaExpert będą szybciej to może tam bym ogarnął. Chociaż jak producent nie ma u siebie to jakiś reseller będzie miał szybciej? :D
@PanSowaa: Jak zamówisz w miarę szybko w przedsprzedaży to dostaniesz telefon na premierę. Najlepiej przez aplikacje Apple Store. Nie słuchaj ekspertów, że nie jest możliwe dostać telefonu z elektromarketu na premierę, oczywiście, że jest - rok temu zamówiłem w przedsprzedaży MediaMarkt jakoś 10-15minut po pojawieniu się go na stronie i telefon miałem dzień po oficjalnej premierze (tylko dlatego, że wybrałem paczkomat, osoby które wybrały kuriera miały w dzień premiery).
@PanSowaa: myślę, że większość osób tutaj za mocno dramatyzuje i są to osoby które pewnie nawet nie próbowały kupić, tylko gdzieś tam coś słyszeli, że jak ostatnio brakowało, to teraz też będzie. Tego 9tego jak zaklepiesz to powinieneś dostać szybko, sam się szykuje i zakładam, że większych komplikacji nie będzie. Brakować może dla tych co się kilka dni po obudzą, że jednak.
@PanSowaa: Nie no to wiem ale myślałem, że może np. Tydzień, dwa po premierze będzie już w jakiś sklepach dostępny a nie „za tydzień” czy dłużej. Ja czekam na 15 więc i tak jeszcze trochę czasu mam :D