Wpis z mikrobloga

Ktoś jeździ #bmw #3gt #f34 po lifcie?

Auto mi się bardzo podoba z zewnątrz i wydaje mi się, że łączy sport z praktycznością pod rodzinę, jedyny minus jaki widzę po ogłoszeniach, że bez M pakietu wygląda w środku jak jakieś gówno z 2010r. z tą brzydką kierownica i małym tablecikiem. W M pakiecie z większym tabletem wygląda to już całkiem przyzwoicie.

Jak wygląda eksploatacja DPF w silniku 2.0d? Ma to android auto albo car play, bo nie widzę informacji? Jak z praktycznością pod dziecko i psa a docelowo pod dwójkę dzieci i psa? :) jak jakość wykończenia, bo jeździłem F36 i trzeszczało jak cinquecento?

Szukam ciekawszej alternatywy dla Passata albo Superba w kombi.

#samochody #motoryzacja
  • 8
  • 0
@Atreyu ok, czyli te wszystkie bety #!$%@? warte? To trudno, będzie dalej VAG

Jeździłem na bmw driving experience na modlinie wszystkimi betami od 2 do x7 i szło to spoko tylko auta były w PB, ale jakość wnętrza była fatalna
@Spider1919: nie wszystkie, GT w małolitrażowym dieslu są #!$%@? warte

Chcesz betę z charakterem, to kup sobie zwykłą trójkę/czwórkę z trzylitrową benzyną/dieslem, a nie taką parodię od której już bardziej "sportowy" jest Superb 2.0 TSI 4x4

Podałeś przykład równego tatuśkowozu co Passat, tylko z innym logiem

Na "rodzinne" auto to nie jest złe, myślę że byłbyś zadowolony, ale tam nie ma ani grama sportu, sportowych wrażeń, sportowych właściwości jezdnych, sportowych
  • 0
@Atreyu ok, rozumiem. To chyba w takim razie VAG będzie dla mnie lepszym wyborem. Teraz jeżdżę golfem 7,5 variant i nie chciałem zamieniać na takie samo tylko w większej budzie.

Ale jak ta beta ma być w sumie tym samym pod względem wrażeń z jazdy to VAG wydaje mi się dużo bardziej praktyczny i nowoczesny w środku.