Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić czemu kobiety na Badoo są tak bardzo sfrustrowane? Bo facetów rozumiem. Trudno nawet z kimkolwiek pogadać, a co dopiero się umówić. Ale kobiety? Mają tam setki facetów, których mogą dowolnie filtrować, po wieku, wzroście itd. Ja wiem, że za to się płaci dodatkowo, ale raczej warto. My sobie nie możemy na to pozwolić, bo to nas jeszcze bardziej ograniczy. Każdy z nas widzi tam laski, które są tam tak samo długo jak my (albo i dłużej). Czy one serio myślą, że pewnego dnia pojawi się książę z bajki i zakończy ich cierpienie?
#badoo #rozowepaski #tinder
  • 24
@StevenGrant: Kobiety nie są w lepszej sytuacji. One wszystkie uważają że zasługują na top 20% najlepszych mężczyzn - sa o tym święcie przekonane, maja na to dowody (w końcu kazdego dnai dostają po 100 wiadomości - muszą być zatem atrakcyjne).

Tych 20% dupczy je, ale tylko po razie, ostatecznie na dłuższy związek z tymi 20% może liczyć ok 21% kobiet (w danej chwili, oraz tyle może liczyć na pierwszy ślub z
@pinkfloyd12: Połowicznie się mogę z tym zgodzić, bo dalej nie pojmuję czemu one czują się atrakcyjne skoro mają w domu lustro, przeglądają insta i widzą jak wygląda atrakcyjna kobieta, no i najważniejsze, czy takie wydupczenie i kopnięcie w tyłek nie daje do myślenia?
czy takie wydupczenie i kopnięcie w tyłek nie daje do myślenia?


@StevenGrant: Daje - "fszyscy menzczyzni to #!$%@?! Wydupco i zostawio! Jak bende miala menza to tesz bende go jak gowno traktować"

skoro mają w domu lu


@StevenGrant: Czlowiek sam dla siebie nie jest tak brzydki jak dla otoczenia. One mysla, że jak #!$%@?ą sobie tatuaż i różowe włosy to są o wiele atrakcyjniejsze.
Jakby do ciebie codziennie pisało 100
Kobiety nie są w lepszej sytuacji. One wszystkie uważają że zasługują na top 20% najlepszych mężczyzn - sa o tym święcie przekonane, maja na to dowody (w końcu kazdego dnai dostają po 100 wiadomości - muszą być zatem atrakcyjne).

Tych 20% dupczy je, ale tylko po razie, ostatecznie na dłuższy związek z tymi 20% może liczyć ok 21% kobiet (w danej chwili, oraz tyle może liczyć na pierwszy ślub z nimi).

Reszta
każda kobieta była DUPCZONA przez minimum 5


@technojezus: Dlaczego sądzisz, że każda? Pewnie są nawet dziewice. Nie chce mi się sprawdzać, ale średnia dla kobiet (oficjalna) to jest 6 partnerów. To oznacza, że jedna ma 2 dupczycieli, a druga 10. I średnia wyjdzie 6.

we wszystkie otwory.


@technojezus: Trzeba by poszukać statystyk. Podejrzewam, że w dupkę to mniejszość.

d wyglądu jest status i zasob


@technojezus: A gdzie ja piszę
Dlaczego sądzisz, że każda? Pewnie są nawet dziewice. Nie chce mi się sprawdzać, ale średnia dla kobiet (oficjalna) to jest 6 partnerów. To oznacza, że jedna ma 2 dupczycieli, a druga 10. I średnia wyjdzie 6


@pinkfloyd12: Jeżeli Ty myślisz, że przeciętna kobeta, czyli większość miała po kilku, a co dopiero 5/5+ partnerów do dajmy na to 25 roku życia, to ja ci współczuję, że w takie głupoty wierzysz xD Może
partnerów do dajmy n


@technojezus: A ja tobie współczuję, że nie potrafisz korzystac z googla.

Dostępne w Polsce badania wskazują jednak na większe zróżnicowanie: ilość partnerów to 4,4 w przypadku kobiet i 11,6 w przypadku mężczyzn. Badania dotyczą jednak grupy wiekowej od 20 do 59 lat, a wiek inicjacji seksualnej ciągle się obniża

Są to zapewne badania sprzed wielu lat. Obecnie zupełnie jest inaczej. Wynik 6 partnerów w życiu u kobiety
Badania dotyczą jednak grupy wiekowej od 20 do 59 lat


@pinkfloyd12: ja pisałem o grupie do 25 lat, chyba normalne, że do 59 roku życia będzie tego więcej ¯\(ツ)_/¯

a wiek inicjacji seksualnej ciągle się obniża


Nie ma tutaj nic dziwnego, ani nie ma też nic dziwnego w tym, że ktoś później zaczyna być aktywnym seksualnie. Nie wiedzę różnicy jak ktoś swój pierwszy raz będzie miał w wieku 16-18-20-23-26.

Wynik
16-18-20-23-26.


@technojezus: A 11? Te same badania mówią, że chłopcy są zadowoleni z wczesnego dupczenia, dziewczynki nie.

, ja pisałem do 25 roku życia,


@technojezus: A masz jakieś powody by wątpić w 6 penetratorów do 25 roku życia?
Moim zdaniem te badanie, które podałem są bardzo nieaktualne. W ciągu 20 lat się zmieniło diametralnie podejście kobiet i myślę, że obecne 15 latki przez 10 lat będą miały po 10. Oczywiście
pinkfloyd12 - > 16-18-20-23-26.

@technojezus: A 11? Te same badania mówią, że chło...

źródło: comment_1662315061GD596NCfIifJCD3fw6h79c.jpg

Pobierz