Wpis z mikrobloga

@anotmajarny: przedostatnia linia kodu.

@RRybak: chyba nie rozumiesz. Człowiek blokuje choćby na wykopie wszystkie tagi prawackie, lewackie, blm, polityka, katolickie itp żeby mieć od tego święty spokój po czym bierze książkę, techniczną i w przykładzie "Black Lives Matter". Co autor miał na myśli? Po co wciskać tutaj jakiś kontekst polityczny, społeczny, rasistowski itp? Wiele książkę przeczytałem technicznych ale spotykam się z czymś takim pierwszy raz
@pepepanpatryk: ło matko, ale afera. Gość pewnie jest z USA, gdzie to jest duży problem społeczny i wyraził po prostu wsparcie. To tak jakby polski autor napisał

printf("Chwała Ukrainie!");
Czy to mądre? Nie wiem. Czy to powinno się znaleźć w książce o programowaniu? Raczej nie. Ale się znalazło no i #!$%@? no i cześć, musisz z tym jakoś żyć.
@zwei: taki z Ciebie ignorant że nie poświęciłeś 5 sekund żeby sprawdzić skąd gość pochodzi, jakiej jest narodowości i gdzie mieszka a w związku z tym szkoda komentować resztę bo nie rozumiesz istoty tego wpisu i moich odczuć odnośnie tego co podlinowałem.
@pepepanpatryk: dlatego napisałem "pewnie", a nie stwierdziłem tego kategorycznie. Nie ma to większego znaczenia, bo może uznawać to za ważny problem niezależnie od swojej narodowości.

Polecam po prostu w przypadku natknięcia się na treści, które się przesyciły, po prostu je ignorować. Bez filtra na irytujące drobnostki można zwariować.