Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Vampurr: nie jestem fanem takich szczuplaków, ale twarz i nogi ma super, zwłaszcza łydki i stópki po opaleniu, a ci którzy #!$%@?ą się do ust po zabiegach nie zauważają że w tym przypadku tylko dodają jej uroku
@szynszyla2018:

Musisz ubierać się tak żeby minimalizować wizualne mankamenty, a nie je podkreślać.


Że co? MUSISZ? Bo co? Nic nie muszę, nikt nic nie musi i wbij to sobie do glowy. Jak będę chciała, to ubiorę się w coś, w czym mi wygodnie i komfortowo, może to będzie sukienka koktajlowa na przyjęcie, która podkreśli moja nadwagę, albo może dresy, w których będzie widać krzywe nogi, a może koszulkę w kolorze, który
@NieJedynaNaWykopie no spoko, ale się nie dziw, że Cię oceniają. Nie popieram głośnego oceniania bo ludzie generalnie powinni nauczyć się zamykać m0rdę. Świat byłby lepszym miejscem gdyby zachowali swoje mądrości dla siebie. I nie piszę tu o dyskusjach na wykop (bo zaraz pewnie jakiś wykopek odbije mi piłeczkę w ten sposób) a na ulicy. Ale ocena i tak zostanie postawiona i mówienie że możesz robić co chcesz to trochę utopia i udawanie