Wpis z mikrobloga

@Pieniek1991: haha, poważnie? nie mam FB od dłuższego czasu już, a nawet jak miałem to nie wchodziłem na ich FB - przeszedłem do Virgin jakoś w 2016 i w sumie muszę Ci powiedzieć, że większych problemów nigdy nie miałem (woj. dolnośląskie), dosłownie czasem się coś zdarzyło, ale dzisiaj chyba najpoważniejsza awaria - przynajmniej u mnie
@M4ci3jS: W Internecie nic nie ginie, jest ten wpis z dniem bez telefonu https://fb.watch/fhoZ83B6mq/ i pod nim mnóstwo komentarzy, nawet jakiś gość im tam napisał, że są ciężkimi kretynami jak w takim momencie to wstawiają. Ja zdrowo parsknąłem jak to zobaczyłem. Ja tam jestem od czasów Freemium od połowy października 2015 jako jeden z dodatkowych numerów. Ale na główny numer czy płacić im więcej niż 4-5 zł miesięcznie to nigdy w
@Pieniek1991: Mnie tam trzyma tylko ten pakiet za 3 zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Idealny dla mnie, bo mało dzwonię/sms i tylko dokupuje 1gb za złotówkę. Od dwóch lat mam i nigdy nie było problemów. Tak od czerwca to przeżyłem już parę awarii.