Wpis z mikrobloga

  • 25
Pan psychiatra chciał żebym wróciła do leku po którym się prawie wyhuśtałam. Opieka psychiatryczna w tym kraju to jest żart - i nie piszę o Polsce.

#j--------e #uk #unaswuk #psychiatria #depresja
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Chodtok tarczycę już kilka razy miałam badana (ale tylko TSH - jest w normie), witaminy d nigdy nie miałam a też o tym myślałam żeby se zbadać
  • Odpowiedz
@szzzzzz: w PL jest ostra izba przyjęć na którą się można zgłosić, nie wiem jak UK.
No ogólnie szpital jest dla cięższych przypadków - raczej jeżeli jest nagłe zagrożenie życia, pozostali do PZP czy na oddziały dzienne.

No a kolejki do psych są tutaj nieskończone bo NFZ płaci grosze (np. 15-30zł od wizyty netto dla lekarza) i nikt nie chce tam pracować, chyba że hobbystycznie bo przychodzą faktycznie chorzy pacjenci,
  • Odpowiedz
hmmm a nie nie myślałaś o turystyce medycznej? xd
bo w pl dość podobne liczbowo kwoty za wizytę tyle że w złotówkach a nie funtach xd ;/
albo może jakimś cudem da się e-receptę polską transgraniczną zrealizować i wystarczyłyby nawet wizyty online chociaż uk nie w ue to nwm \;


hmm no samo tsh to trochę mało chyba (zwłaszcza w pl gdzie wg norm j----e 4,5 u 20-letniego chłopa jest normalne :/
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Chodtok byłam już u psychiatry w Polsce w Warszawie nawet no i w sumie to hmmmmm zachwycona też nie jestem, może powinnam gdzie indziej spróbować ale k---a MI SIE NIE CHCE W TO BAWIĆ serio no latać specjalnie szukać dobrego lekarza to są chore hehe klimaty no nienawidzę tego świata i tego jak tu wszystko funkcjonuje pies to j---ł
  • Odpowiedz