Wpis z mikrobloga

Skręciłem nogę na urlopie w Grecji. Miałem wykupione dodatkowe ubezpieczenie w Signal Iduna. Wypadek zgłosiłem na infolinii w dniu zdarzenia. Pomimo zapewnień ze strony ubezpieczyciela, że lekarz przyjedzie z wizytą następnego dnia, nikt się nie pojawił. Zgłosiłem drugi raz - znowu mnie olali. Po powrocie napisałem skargę/reklamację usługi żądając rekompensaty finansowej. Poniżej zamieszczam ich żenującą odpowiedź. Co w tej sytuacji powinienem zrobić? Proszę o pomoc wykopowych ekspertów.
#prawo #ubezpieczenia #podroze
Pobierz sneakystairs - Skręciłem nogę na urlopie w Grecji. Miałem wykupione dodatkowe ubezpie...
źródło: comment_1662032280Ng8k9WXCeHRPXQ0Hdjcpbs.jpg
  • 8
@sneakystairs: czy wnioskując o tą rekompensatę podałeś konkretną kwotę? jeśli nie to pewnie stwierdzili że przeprosiny są wystarczające :D skoro nie napisałeś kwoty to uznali przeprosiny za rekompensatę.
@sneakystairs spoko znajomy skręcił nogę miesiąc temu na wyjeździe w Turcji, był dodatkowo ubezpieczony na wyjazd w TU Europa to mu odpisali że to nie jest uszczerbek na zdrowiu i nic mu się nie należy, a w dodatkowym ubezpieczeniu NNW w pracy z PZU bez mrugnięcia okiem przyznali 2% i wypłacili