Wpis z mikrobloga

Papież brd znowu się zesrał XD Nie wiem, jak wy, ale ja Yanosika używam głownie do tego, żeby wiedzieć, jakie jest aktualnie ograniczenie prędkości i żeby zbierać zniżki na ubezpieczenie - ocena stylu jazdy 8,6.

A ty jaką masz ocenę stylu jazdy na Yanosiku? #ankieta

#samochody #motoryzacja #yanosik #prawojazdy #kierowcy #policja
Pobierz pogop - Papież brd znowu się zesrał XD Nie wiem, jak wy, ale ja Yanosika używam głown...
źródło: comment_1662020412bD5xDHnHxAf0hhoSdqPAqC.jpg

A ty jaką masz ocenę stylu jazdy na Yanosiku?

  • 0-1 6.9% (9)
  • 1-2 0% (0)
  • 2-3 0.8% (1)
  • 3-4 2.3% (3)
  • 4-5 8.5% (11)
  • 5-6 6.9% (9)
  • 6-7 6.2% (8)
  • 7-8 30.0% (39)
  • 8-9 28.5% (37)
  • 9-10 10.0% (13)

Oddanych głosów: 130

  • 24
@pogop: nie używam yanosika już od jakiś 7 lat i korzystac nie zamierzam. Do niczego mi to nie potrzebne.
A przez ludzi którzy z niego korzystają władza ma podkładkę aby wprowadzać nowe przepisy czy karać kierowców. Te nowe zaostrzenia mandatów wynikły z danych yanosika.
nie używam yanosika już od jakiś 7 lat i korzystac nie zamierzam. Do niczego mi to nie potrzebne.

A przez ludzi którzy z niego korzystają władza ma podkładkę aby wprowadzać nowe przepisy czy karać kierowców. Te nowe zaostrzenia mandatów wynikły z danych yanosika.


@r5678: do czasu aż nie dostaniesz 500zł bo nagle z krzaków wyskoczy ci jakiś granatowy pajac, bo się zagadałeś albo zagapiłeś i zrobiłeś 70km/h na ograniczeniu 50km/h
@Djelon: mam oczy i obserwuje otoczenie.

W tym roku zresztą całą Polske przejechałem na znaki bez nawigacji w ogóle bo telefon się #!$%@?ł.
A tak to tylko mapy google używam do nawigacji jak jadę 300-700km

Na codzien nie i nie używam niczego
Ewentualnie podejrzeć sobie gdzie dokładnie jest konrkenty adres i wyłączam

Nauczcie się ludzie myśleć a nie oczekiwać że wszystko coś zrobi za was bo dupa będziecie a nie kierowcy
A tak to tylko mapy google używam do nawigacji jak jadę 300-700km


@r5678: musisz mieszkać na jakimś zadupiu, bo mapy z analizą ruchu i znajdowaniem optymalnych tras to podstawa do poruszania się w miejscach gdzie jest jakikolwiek ruch.
@Djelon: takie rzeczy się wie samemu gdzie jest najoptymalniej a nie algorytm ma za ciebie myśleć xd jakbym miał polegać na nawigacji że najszybciej po mieście to bym był dużo czasu w plecy.
Uznajmy że miasto 350K ludzi to zadupie xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678:

Te nowe zaostrzenia mandatów wynikły z danych yanosika.


O zaostrzenie mandatów to psiarskie płakali rządowi od co najmniej 10 lat. Więc nie, to nie wina Yanosika.
@renkaboga: Chodzi o to że przedziały cenowe zostały oparte na danych yanosika. Przecież w nie jednym artykule cytowano "według danych yanosika kierowcy najczęściej przekraczają prędkość o tyle czy o tyle"