Wpis z mikrobloga

@johnblaze12345: no wlasnie Tauniak moj, za miesiac uroczysta rocznica od kiedy razem przemierzamy ten swiat, ale ta Granada prawie identyczny lakier, tez widze ze ladnie zadbana ( stan Taunusa to nie moja zasluga, poza zakonserwowaniem podwozia i normalna eksploatacja byl juz w takim stanie - bankowo prowadzony od '82 przez jakiegos fanatyka) , i przyszlo mi na mysl zeby zrobic jakas wspolna sesje. Autko raczej charakterysyczne, dlatego wrzucilem, a noz to
@johnblaze12345: Od roku. Pod koniec wrzesnia zlazlem ze statku i po tygodniu jechalem po niego do Pińczowa pod Kielcami. Doskonaly strzal, bo tydzien przed zejsciem szukalismy jakiegos Focusa dla bosmana, i tak mi sie przypomnialo moje jedyne jedyne moto-marzenie z dziecinstwa, i patrze jest. Punto 2002 po Mamusi oddalem szwagrowi w uzytkowanie a ten mi teraz daje radosci co niemiara. Przegląd bez uwag, spalanie na trasie Gdynia-Police 7,23l przy 80-95km/h, maksa
@johnblaze12345: Dla mnie szczególny, zwlaszcza ze Dziadekj jezdzil na taryfie i to wlasnie w Kielcach. Najpierw Warszawa a potem Fiatem 125p. Tak ze powrot do najsllodszych lat pacholęcych, i to w najlepszym wydaniu ;) Prezent ode mnie dla mnie z okazji trzech lat bez wódki. Za poltora miesiaca cztery lata mi pykna to sobie go dam na odswiezenie lakieru i jakies tym podobne kosmetyczne historyjki.