Wpis z mikrobloga

@Werian89: @mecenassrenas: @kejmilek: żadne #!$%@? Bartosiakowe powiedzenie, tylko normalne zjawisko znane od x lat kiedy dzieje się w #!$%@?, nikt nic nie wie dokładnie bo z każdej strony strzały i wybuchy i ciężko dokładnie określić kto gdzie i kiedy wjechał, gdzie przejął teren, a gdzie jeszcze nie do końca, albo gdzie my myślimy że jest wróg a wróg myśli że my jesteśmy, albo że jest pusta strefa bo obie
@slapdash: nie rozumiem o czym ty do mnie rozmawiasz. Postarałem się wytłumaczyć swoimi słowami co ten zwrot oznacza, a Ty mi tu piszesz, że on pyta o inne znaczenie tego terminu? Jakieś #!$%@? dowcipne, śmieszne, "memiczne"? Ile Ty masz lat? Osiem? xd
@rmk93: o, kolega nowy w internecie? Co to jest "fog of war" to OP wie. Ale jest taki jeden popowy analityk ktory uzywa frazy "mgła wojny z angielskiego 'fog of war' ". I ta fraza stala się żartem, bo pan analityk jest bardzo ważny i wielce uczony, chociaż jak świat światem jeszcze żadna jego przepowiednia się nie spełniła.
I tera tak: kijek se wyjmij i przekaż matce wyrazy współczucia, że wysrała
@slapdash: o czym ty #!$%@? do mnie, bo nic nie wyjaśniłeś ale każesz coś mojej matce robić? Kogo się te analizy nie sprawdziły? Kto nie wie o czym mówi mądra głowo?