Wpis z mikrobloga

Małe chwale się :

W końcu udało mi się trochę ochłonąć po Night Show podczas NitrOlympiX 2022.
Zgłosiłem się na Burnout Contest, założenie było proste, dużo mocy nie mam, no ale przecież nie będę jedyny... a kapeć nie raz palony był, wstydu nie ma.

Srogo się myliłem okazało się, że zgłosiły się tylko dwie osoby...
Ja i Niemka która jeździ profesjonalnie w drifcie swoim V8 550 koni Mercem.

Z dodatkowych "miłych" wiadomości, okazało się, że organizatorzy życzą sobie palenia kapcia na tej gumowanej KLEJĄCEJ prostej.

Przed oczami pojawiła mi się cała lista części która może mi się popsuć podczas prób palenia kapcia na klejącej powierzchni 21 letnim samochodem.
Raz kozie śmierć o 21:35 po odrzutowym autobusie była nasza kolej, na trybunach 40 tysięcy widzów, na trasie ja z moimi 280 kucami i ona z jej 500 końmi. Wynik do przewidzenia, wiadomo.

Okazało się jeszcze, że opony jakie wybrałem były dużo twardsze niż gumowa powierzchnia prostej. W ten sposób wyszło że palę im tor a nie sobie laczka
Przeżycie ogromne !!! Móc być tak blisko tych wszystkich samochodów i oglądać to z tak bliska, nie do opisania.
W głowie zostają miłe wspomnienia i trochę zdjęć, w końcu nie każdy może się pochwalić, że jest jedną z 2 osób na świecie palącej kapcia podczas NitrOlympiX 2022
#auta #silvia #s15 #hockenhiem #burnout #jdm #specr #przygoda #motoryzacja
Pobierz Shogun001 - Małe chwale się :

W końcu udało mi się trochę ochłonąć po Night Show p...
źródło: comment_1661969390mDtxOECTUFhaQ8k1lemcBH.jpg
  • 6