Wpis z mikrobloga

Siema miraski.

Są tu jacyś specjaliści od klocków Lego? Szukam klocków, którymi mógłbym obracać i budować na nich platformy. Wykorzystanie ma być mniej więcej jak na zdjęciu, czyli ma łapać rurki, kolanka i inne elementy, tylko bardziej rozbudowane. Fajnie też by było, jakby ktoś chciał się podzielić doświadczeniem z drukiem 3D elementów pod klocki.

#pracaspawaczamnieprzeistacza #lego #druk3d
  • 15
@Silvervend: Jak wyżej, lego technic podstawowe piny + belki + garść mixu na wagę. Jakbyś potrzebował czegoś mocniejszego niż abs to na ebay masz aluminiowe elementy technic. Jak nie do końca wiesz co dokładnie chces zbudować to możesz pobrać studio.io to apka do projektowania modeli z klocków w 3d więc możesz zaprojektować sobie konstrukcję i tam masz listę elementów i jak będziesz wiedział czego potrzebujesz to z listą idziesz na
@Silvervend: Nie kombinowałem ale jakbym miał to chyba bym szedł w druk takich elmentów żeby miały uchwyty w stylu bricka z technic. Wydaje mi się że ciężko uzyskać taką precyzję jak wtryskarki wiec spasowanie klocków może różnie wyjść. Jak zrobisz jakiś element w 3d i dodasz takie uchwyty jak niżej to powinno być łatwiej bo nawet jak otwory będą miały inne wymiary to sobie możesz lekko rozwiercić i przełożyć jakąś ośkę
Pobierz gloom - @Silvervend: Nie kombinowałem ale jakbym miał to chyba bym szedł w druk takic...
źródło: comment_1662017325i3KLfHYoSw4dVZPN43ED6d.jpg