Wpis z mikrobloga

Pewnie głupie pytanie, ale co mi tam XD
Ostatnio zaczęłam jeździć do pracy rowerem, nie jest to dużo bo wychodzi mi 15-20min w jedną stronę, ale zawsze lepiej niż siedzenie na dupie. Według opaski spalam ok 160-180kcal w dwie strony. Mogę to już sobie wliczać w deficyt? Wiem że to niewiele, ale jestem dosyć mała i mój deficyt to 1650kcal, zawsze coś więcej do zjedzenia bo robię się troszkę głodna w ciągu dnia ()


#dieta #chudnijzwykopem #odchudzanie
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@truskawkowa_mandarynka: no możesz sobie w tej "cenie" zjeść dodatkowe 100kcal, ale czy warto? Według mnie nie. Spróbuj jeść więcej błonnika, szukaj posiłków które starczają na długi czas i oszukuj żołądek wodą.
@truskawkowa_mandarynka: Ja bym tego nie brała pod uwagę i traktowała jako bonus, zwłaszcza, że ~1700 kalorii dla niskiej kobiety to i tak już dość sporo jak na deficyt, dobrze masz to wyliczone?
Jak chodzisz głodna to więcej warzyw i niskokalorycznych owoców, szejki białkowe też potrafią zapchać, a mają po te ~100 kalorii jak dobry znajdziesz.
@truskawkowa_mandarynka: troche dziwnie to napisalas. Twoj deficyt to nie 1650kalc. Raczej chodzilo Ci o zapotrzebowanie?

Jesli nie zniesz nic wiecej niz jadlas wczesniej, przed treningiem rowerowym tzn. jadlas np. 2 kanapki i obiad dziennie i teraz doszedl rower, to tak, bedziesz na minusie te - 180 kalc dziennie.