Wpis z mikrobloga

Przecież te wszystkie smartwatche są tylko na chwilę. Akumulatory z określoną liczbą cykli zaraz będą do wymiany i będzie problem bo takich akumulatorów już nie będą produkować za jakiś czas. Soft będzie niekompatybilny z nowymi programami bo producent przestanie go wspierać jak w przypadku tabletów, telewizorów i telefonów. Za jakieś 2-3 lata Twój smartwatch będzie miał połowę funkcjonalności a później będzie bezużyteczny.
Za te pieniądze można kupić przyzwoity zegarek na długie lata.
#zegarki #watchboners #smartwatch #takaprawda
  • 13
@kidi1 chyba nie do końca czujesz smartwatch w, i to jest ok. Ale nie rób z pani lekkich obyczajów logiki. Ja uwielbiam zegarki ale od czasu home office bardzo się zaprzyjaźniłem ze smartwatchem. Nie sięgam co chwilampo telefon bo widzę czy muszę odebrać czy nie, czy ważny mail czy spam. Dla mnie to mega wygodne. A że ma określoną żywotność - jak każdy gadzet
@czuczer: Może się czepiam, ale nie rozumiem. Po co sięgać po telefon? Leży na biurku i widzisz czy dzwoni ciocia zdzisia czy prezes microsoftu. Ważny meil czy spam? Siedzisz przy komputerze i widzisz na ekranie co przychodzi. Chyba wygodniej kliknąć na outlooka niż czytac sobie z nadgarstka?
@oCzwartejWstajaPtaki wszystko zależy od pracy i obłożenia. Jak jesteś przy kompie to tak. Ale jak kompa zostawiasz w jednym pokoju i sobie siedzisz w drugim nie z telefonem w ręku albo (jak ja) idziesz zaprowadzić albo odebrać syna z przedszkola to nie muszę wyjmować co chwila telefonu żeby sprawdzić kto pisze na teams/Outlook chyba że wydaje się to ważne. Mi ulatwia
@kidi1: strasznie uprościłeś temat którego najwidoczniej nie znasz. Ja jako serwisant nie wyobrażam sobie pracy bez smartwatcha. Pracuję cały czas w rękawiczkach, więc wolę nie macać telefonu z byle powodu brudnymi od smaru palcami tylko patrzę na zegarek i wiem kto coś ode mnie chce i jak bardzo pilne to jest.
Za te pieniądze można kupić przyzwoity zegarek na długie lata.

@kidi1: można ale "przyzwoity" zegarek nie zatąpi smartwatcha, to jest w ogóle co innego. Smartwatcha zakładam do spania i sportów, po kilku latach będzie do wyrzucenia ale nie przeszkadza mi to.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kidi1:

Za te pieniądze można kupić przyzwoity zegarek


Tylko po co? Skoro poza pułapem cenowym casio to już tylko fanaberia i usprawiedliwianie przejebywania kasy hobby? Wiem bo #!$%@? na to sporo kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)