Wpis z mikrobloga

@Mac02: No w sumie to postanowiłem coś ze sobą jakiś czas temu zrobić. Samobójstwo nie było brane pod uwagę więc uznałem że zacznę zdrowo żyć xddd

No i sb biegam +/- regularnie tylko no nie mogę ogarnąć jak często biegać aby sobie nie zaszkodzić xD No i głównie mi zależy na poprawie wydolności ale to już widzę teraz że jak jakiś czas temu na 500 metrów miałem 5 przerw to teraz
@epll: od wczoraj biegam codziennie, ale to jeszcze sie wszystko okaże
no i ugunie to interwały, bo sie naczytałem jakie to one nie są wspaniałe i 10min krócej niż normalne bieganie mi zajmują
i jako ciekawostkę dodam ( ͡° ͜ʖ ͡°), że po 2 tyg interwałów mam lepszy czas na kilometr niż normalnie miałem pod koniec sezonu
@poleglem: kurła, w sumie też bym dzisiaj pobiegał XDDD

W tamtym roku robiłem interwały, w tym po prostu lecę jak mi nogi podpowiadają. Też puszczam sobie wixapolowe nuty więc jest power XD No i takie bez interwałów stałych mi pasuje bo widzę swój progres mocno na tym pierwszym kilometrze.

Najgorzej w sumie mam z prędkością biegu, wydaje mi się że za szybko lece ten pierwszy kilometr xD
@epll: jeśli lubisz i się nie przemęczasz, to biegaj codziennie, najważniejsze to się nie katować bez sensu
prędkość musisz dostosować do tego co ci organizm podpowiada
pierwszy kilometr to u mnie zawsze była rozgrzewka taka + 30-60s do normalnego tempa, żeby sie dobrze rozgrzać i nie przesadzić z tempem właśnie xd później już normalne tempo, a na ostatni kilometr maksymalne tempo, ale tak to nie było mowy o codziennym bieganiu, bo
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sl_w_k_1: bardzo spłycasz temat. Są jednostki treningowe, po których należy odpocząć więcej, są też takie, że można i 2 razy dziennie cisnąć. Przy normalnym treningu osoby początkującej 3 treningi w tygodniu wystarczą. Dobrze je uzupełnić o jakąś siłę (przysiady, planki) i o rozciąganie czy rolowanie. @epll