Wpis z mikrobloga

Szkoda, że jego mordy nie nagrałem, ale rejestracja to SJ 8106A, uważajcie na frustrata w srebrnym Passacie.

Kolejny typ, który się spieszy, ale potem chce się bić, bo mu "faka" pokazałem po tym, gdy zrobił combo debilizmu na drodze specjalnie przebudowanej, żeby debili odsiewać (śmiertelny wypadek pieszej 3 lata temu).

Specjalnie tak jeździ i potem patrzy w lusterka, czy wywołał reakcję i szuka zaczepki, bo normalny człowiek po wyprzedzaniu nie patrzy w lusterka i jedzie dalej. Ale nie ten zakompleksiony człowiek.

W sumie to "slam dunk" dla policji i chyba straci prawo jazdy za kumulację debilizmu:

Wyprzedzanie na skrzyżowaniu, podwójnej ciągłej, przejściu dla pieszych, bez ustawowego odstępu od roweru, potem jeszcze się zatrzymuje za kolejnym przejściem na skrzyżowaniu i wychodzi z samochodu, lol + groźby, potem jeszcze mnie gonił, ale tego też nie nagrałem, bo kamera na kierownicy i za wolny dla roweru był...

Potem się jeszcze spotkaliśmy w Biedronce przypadkiem i też groził pobiciem, ale jakoś nie miał ochoty się bić przy świadkach, debil xD

#polskiedrogi #prawojazdy #jaworzno #stopcham
El_Duderino - Szkoda, że jego mordy nie nagrałem, ale rejestracja to SJ 8106A, uważaj...
  • 15
Specjalnie tak jeździ i potem patrzy w lusterka, czy wywołał reakcję i szuka zaczepki


@El_Duderino: "chce się bić, bo mu "faka" pokazałem"
tyle w temacie xD
Jak juz tego faka pokazujesz to sie chociaz #!$%@? z typem a nie gacie pelne i zwijamy sie tam gdzie autem nas nie dogoni
@tomaszp59: Zauważ, że jedyny sposób na to, żeby on mógł tego faka zobaczyć, to aktywne patrzenie w lusterko. Ten fak trwał może sekundę, więc w mojej opinii on specjalnie tak jeździ, prowokuje sam, patrzy w lusterko na reakcję i potem wychodzi, żeby się podbudować.

Co więcej, spotkaliśmy się potem w Biedrze i jakoś się nie odważył twarzą w twarz i przy świadkach.

Sorry za "idiotę" wyżej.
@El_Duderino: No dobra moze tak robi ale czemu ty też? nigdy nie wiesz kto siedzi za kółkiem mogl wyskoczyc i #!$%@? ci kose pod zebra albo zrobic z ciebie kaleke - czasami lepiej schowac dume do kieszeni i jechac dalej