Wpis z mikrobloga

@spydersky: Nie, tak do trzydziestki to można sie kreowac, mieć styl takiego wiesz, wiecznego studenta ale poważka gdy widzę ojca z dwójką dzieci który wygląda tak samo jak te brzdące tylko większy to... nie chce mi sie już pisać bo na telefonie
@przyjacielsen: Nie wiem, do jakiej zbiorowości się teraz odnosisz, bo zwracasz się tylko do mnie, ale nawet pomijając już to - jak wobec tego powinno się ubrać, żeby (idąc za Twoimi tłumaczeniami): nie "wyglądać jak dałn", nie "ubierać się tak samo" i nie "wyglądać jak brzdąc"? Zakładam, że jesteś w stanie coś zaproponować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@spydersky: Czego nie rozumiesz, na grzyby czy grilla nad rzeką (znaczy wytworne barbecue) masz ubierać koszule Wólczanki i spodnie w kant bo inaczej jesteś niedojrzałym gnojem. Oczywiście jedyne tematy jakie wypada poruszać w wytwornym towarzystwie to recenzja ostatniej sztuki w Teatrze Narodowym oraz zaplanowana wycieczka do wiedeńskiej filharmonii. Na niczym się nie znasz obsrany plebejuszu. Ha TFU!
@wezsepigulke: @spydersky: Co sie rzucasz jeden z drugim. Wszyscy łazicie w koszulkach tylko obrazkami sie różnicie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak do jakiej zbiorowości - wszyscy od małego do dużego, od młodego do starego. Na grzyby albo na grila lubię fjallravena albo craghoppersa założyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wezsepigulke: nasz kolega ewidentnie ma jakiś uraz do ludzi wybierających nieskomplikowaną garderobę; oczywiście nie mówię o takich napisach, jak na obrazku, bo to wstyd się obnosić takim prostactwem. A ja jestem zwyczajnie ciekawy, na jakich wysokościach są obłoki w których buja :)