Wpis z mikrobloga

#midjourney #oswiadczenie ##!$%@? #ai #sztucznainteligencja #grafika
To midjourney to totalnie mózg #!$%@?, dawno nie zrobiło na mnie nic tak wrażenia.
Szkoda że darmowe jest tam tylko kilkanaście opcji/kredytów a ~ 50 zł za 200 tych "kredytów" to mimo wszystko trochę sporo jak na polską cebulacką kieszeń, ale i tak WOW.
Tam większość rzeczy mógłbym śmiało drukować i wrzucać na ścianę, takie są zajebiste. Jedynie gdzie widzę problem to z sylwetkami, twarzami w niektórych silnikach i napisami/numerami jak chce się coś konkretnego.

Prompt: powerful robot with the inscription "RL9" on the armor, cyberpunk, realistic, octane render, fog, long perspective, ultra detailed

ZAJEBISTE TO ()
Krs90 - #midjourney #oswiadczenie ##!$%@? #ai #sztucznainteligencja #grafika 
To mid...

źródło: comment_1661788521WA6qEmFpQe0sNlywEwiSYD.jpg

Pobierz
  • 6
@Varin: Racja sorki, to było podejście do cyborga Lewandowskiego xD dopisałem.
Która subskrypcja, 10$ czy 30$? Tam jest możliwość dzielenia konta czy coś takiego? Chętnie bym się do tego 30$ dołożył jakby się dało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krs90: Niestety nie mozna dzielic bo wszystko przez Discorda no i dodatkowo jest pewien miesieczny limit godzin, nawet przy 30, a ja już pewnie z polowe zuzylem w kilka dni.
@Varin: Limit godzin dotyczy opcji relax/fast - przy 30$ obrazków możesz walić dowoli, ale 15 godzin jest na faście poźniej wchodzisz na relax - troszkę wolniej po prostu, dłuższa kolejka do gpu czy coś takiego.