Wpis z mikrobloga

@olasty: jedyny logiczny, możliwy i dostępny wybór. Liczę, że jutro Basso będzie w bdg i zacznie trenować :P
chociaż się pewnie okaże, że ma jakąś ligę w środę i guzik z tego :D
@w00nski: Nasz kapitan dzisiaj się w UK bawi, dwa mecze ma. I tak to wygląda. A cały tydzień będą podobne warunki i warto byłoby się przygotować tak, jak motomyszy. Na moje - powinni zupełnie torem zaszkoczyć. Nasz "standardowy" i tak wszyscy znają.
@czupek: To byłaby niespodzianka, ale sam Bjerre z poobijanym Przyjemskim, który nie miał de facto porządnej rekonwalescencji meczu nie wygrają. Reszta praktycznie nie istnieje, jakby ktoś im podkradł notesy z przełożeniami. Disneyland w takiej formie pewnie zamelduje się w finale, ale zobaczymy w niedzielę. To jest jednak sport, różne rzeczy się już działy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo ciekawy ruch Jurka z Benkiem, który będzie miał szanse
@Kitas5: Będzie widać, czy Jurek chce awansować, czy tylko będzie płacz, że zrobiliśmy wszystko :) Byłem na każdym meczu Polonii, Oleg na Emila sprzęcie...nie potrafił jechać. Ale on cały sezon tak jedzie, w jednym biegu 3 pkt, za chwilę 0.
@olasty Zrobił wtedy 9 oczek. Różne rzeczy można zaslyszec. W tym takie, że Jurek nie chce awansować, bo w 1 lidze dobrze zarabia, a on zamierza się dorobić na klubie. Gdybyśmy chcieli awansu to już dawno byłby tu Rew lub Jasiński. Jak był mecz z Poznaniem w drugiej lidze to wszyscy w środowisku mówili, że PSZ pojedzie na nie swoich motorach. Powiedziałem wtedy Jurkowi żeby brać motory od innych. To nie, bo
@Kitas5: Skład zbudowany na emerytach bez ambicji do awansu. Niestety, ale dla Zagara, Miedziaka i Jelenia - I liga to szczyt. Skład dobry na I, ale nie na ekstraligę. Po awansie trzeba wymienić co najmniej 5 zawodników. I to jest błąd. Jak pierwszy raz spadliśmy w 2007, to na następny sezon został trzon: AJ, Buczek, Emil i Okoń. Awansowaliśmy z palcem w tyłku i można było w środku sezonu myśleć o
@olasty:
ja na ich miejscu wziąłbym zawodnika Siły Choroszczy, niejakiego Oskara Golloba, przecież z pomocą całego klanu Gollobów, nie ma szans by nie został wielką gwiazdą speedwaya, zwłaszcza w pierwszej lidze.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@olasty: W rundzie zasadniczej Miedziński zrobił 8/5. Przyjemski pojedzie za niego dwa razy. Może razem z wypożyczonym wypełnia tę dziurę ale w porównaniu do RZ w Falubazie pojedzie Protasiewicz i możliwe, że wróci Rempała. Zaczniecie wygrywać wleci Fricke z rezerwy.

Szans raczej nie macie ale i tak są większe niż powinny być - za ten atak Miedziak powinien być z czerwoną kartka (=przyjemski nie jedzie rezerwą) a Fricke został niesłusznie wykluczony