Wpis z mikrobloga

Mirki, da się w safari jakoś wymusić, żeby niezależnie od liczby otwartych kart wszystkie były cały czas widoczne?

W widoku normalnym i kompaktowym też, jak otworzy się więcej niż powiedzmy 10 kart to część z nich się ukrywa i trzeba przewijać pasek kart żeby się do nich dostać. Chcę, żeby to zachowywało się tak jak w normalnych przeglądarkach typu chrome/firefox, czyli wszystkie karty są widoczne i po prostu się zwężają.

#safari #osx #macbook #apple
  • 11
@alWdIjJpz18nHw: Wygląda na to, że jest wybór pomiędzy:
1. wszystkie karty zawsze widoczne, ale na karcie jest tylko ikona
2. karty pokazują tytuł strony, ale wtedy trzeba scrollować.

Chcę osiągnąć hybrydę tych dwóch rozwiązań, mieć widoczne wszystkie karty, ale z tytułem strony, żeby było łatwo nawigować. Czyli dokładnie tak jak jest w chrome czy Firefox.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ale_typ: coś mnie wkurzało w Chrome na Windows i zacząłem tam używać Edge, a potem na nowym macu po prostu się przerzuciłem
@k__d: No Safari to jest ostro #!$%@?. Na iphonach faktycznie nie ma potrzeby zmieniać przeglądarki, ale na macu to jest dramat a nie przeglądarka

A próbowałeś Firefoxa? Bo osobiście z tego korzystam i ciekaw jestem tego Edge i czy masz jakieś doświadczenia z obiema
No Safari to jest ostro #!$%@?. Na iphonach faktycznie nie ma potrzeby zmieniać przeglądarki, ale na macu to jest dramat a nie przeglądarka

@velour: No właśnie, fajnie mieć synchro historii, hasła w keychainie itp, ale ciężko zaakceptować że nie działają dobrze takie pierdoły jak te taby, albo chociażby kopiowanie i wklejanie obrazka na messengerze.