Wpis z mikrobloga

@nexpo: co prawda nie dowiadywałem się bezpośrednio u źródła. Ale według informacji na stronach "szkół" odnoszę wrażenie że mini aff jest dla osob całkiem zielonych. Niektóre szkoły wręcz piszą, że to

Kurs Mini AFF

Skok samodzielny w asyście 2 instruktorów. Alternatywa dla skoku w tandemie.
Jest to praktycznie pierwszy skok w całym kursie AFF. Przygotować się do niego należy tak samo czyli przejść całe szkolenie teoretyczne.
Szkolenie teoretyczne odbywa się w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ThreeTree: szczerze nie wiedziałem nawet, nie orientowalem sie jak to wygląda i czy jest taka opcja, nam mówili, ze drugi, po szkoleniu może być samodzielny. Muszę zależy też od krajowych norm, nie wiem. Ale wydaje mi się, że samemu dużo gorzej wyskoczyc, nie wiem czy bym się odwazyl:p
  • Odpowiedz
@ThreeTree: Nie mam pojęcia co to jest to mini AFF o którym piszecie. W czasie kursu AFF już pierwszy skok jest samodzielny, ale oczywiście z dwoma instruktorami obok Ciebie w powietrzu. Słyszałem, że niektóre szkoły wymagają skoku w tandemie przed kursem ale nie wiem czy w Polsce ktoś tego wymaga. W Aeroklubie Warszawskim na pewno nie. Jak zdecydujesz się iść na kurs to polecam przed pierwszym skokiem zrobić sobie kurs w
  • Odpowiedz