Wpis z mikrobloga

Mireczki, czym dojeżdżacie na lotnisko z Wawy?

Będę miał odlot po północy (czarter wakacyjny). Chciałem pierwotnie jechać pociągiem ale nie spodziewałem się, że to lotnisko jest aż tak daleko od dworca. Jakoś tak teraz średnio mi się widzi latanie z walizami + stress ze zdążeniem na autobus/pociąg + możliwość że wylot się przełoży o parę godzin i cały misterny plan pójdzie w #!$%@?.

Cenowo wychodzi mi 300 vs 500zł :/
#katowice #warszawa #podroze
  • 22
TAK CHODZI O DOJAZD Z WAWY NA LOTNISKO W KATOWICACH

@sphinxxx: Kurde kijowo napisałem ten post. Koszty które przedstawiłem do 300zł za 4 bilety kolejowe plus dobowe na linię ap w katowicach vs 500zł za paliwko w dwie strony i parking na tydzień (100zł)

@Joterini2: Dobra dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@NoMoreTearsJustSmile: Sam bym wystawił blabla ale będę miał dwie duże i dwie małe walizki.
@Tr8025: Mój lot jest czarterowy w środku nocy.

Dobra, #!$%@?ć biedę stać mnie, a przynajmniej nie będę taki zmęczony jak rano przylecę do hotelu. Pojadę na luzie i posiedzę w aucie albo gdzieś pojadę zamiast siedzieć goddzinami na lotnisku.

WNIOSEK: Jeśli macie auto które nie pali 11L/100km to chyba zawsze z Wawy lepiej jechać samochodem. Jak się dobrze wstrzelicie z pociągami i kupicie bilety tanio to można się zastanawiać, ale trzeba