Wpis z mikrobloga

Jak bardzo dzisiejsza lewica to hipokryci, pozerzy i szowiniści ? Każdy pewnie pamięta ból dupy o zarobki piłkarzy. Taki kapitalizm zło. Ale kiedy chodzi o płacenie lewicowym beztalenciom aktorskim czy scenopisarskim. Których "projekty" (filmy, gry, komiksy) w 95 % mają ujemną wartość fajności bo są tak tak napompowane ideologicznymi dogmatami, że zwykli ludzie mają odruchy wymiotne na samą myśl o takiej kulturze. Wtedy jest dobrze bo zarabiają nasi, to nic, że wtedy wytwarzają CO2 o którym tak krzyczą, na darmo bo przy każdym prawie projekcie po dorwaniu się do niej lewicowych rączek franczyza umiera. Na dodatek są tak gupi, że o słabość swoich tworów oskarżają widzów/czytelników którzy nie chcą ich oglądać.
Czyli jeżeli my zarabiamy - to dobrze, bo mówimy, że możemy przez to pomagać biednym i mówimy. Jeżeli my zanieczyszczamy środowisko to robimy to dla tego, żeby było czyste.
Tekst ten powstał ponieważ, ostatnio przeczytałem, że zdaniem lewicy - Batman jest zły gdyż nie jest komuchem i zamiast łapać przestępców powinien rozdać swoje pieniądze biednym.
A komu pomagają dzisejsi woke lewacy? Jeżeli nie jesteś, zmiennopłciowcem, albo pigmentynem uchodźczym na pewno nie tobie. Czy współczesna lewica to szowiniści jak najbardziej, ale przecież to pozytywny szowinizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #kultura #neuropa #4konserwy #oswiadczenie
Pobierz rifraw - Jak bardzo dzisiejsza lewica to hipokryci, pozerzy i szowiniści ? Każdy pewn...
źródło: comment_1661765804k1RriWRDVdONhneqMqG15u.jpg
  • 10
@mnik1: Spokojnie ja nie mam watachy przydupasów którzy latają jeden za drugim pulsują wszystko co napisze i zakopują co nie pasuje.
Do tego liczą się fakty, a to, że ty dostajesz plusy jest mi na rękę bo im więcej ludzi zapulsuje twój wpis tym więcej ludzi zobaczy mój i tez go zapulsuje ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ale uważaj bo zaraz użyjesz więcej słów niż ja użyłem
@rifraw: Batman powinien spuszczać konkretny #!$%@?, żeby bandyci bali się kraść. Totalny paraliż ciała czy coś.
Za to najwięksi bandyci pokroju Jokera powinni dostawać od razu czapę. Po #!$%@? trzymać w jakimś "super więzieniu" typów co z niego co chwilę #!$%@?ą i rozwalają potem pół miasta? Batman to też debil "ojojoj nie będę zabijał, bo sam będę mordercą i będzie ich tyle samo wtedy" xD
To niech zabije dwóch. Wtedy będzie