Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #rower jako laik mam kilka pytań:
- jakiej aplikacji używacie to rejestrowania trasy, prędkości, wysokości? (bez zbednych bajerów)
- czy rowerem typu cross predkosc średnia okolo 21 km/h jest zadowalająca, czy powinna być w granicach 25 ? (asfalt, dwa wieksze podjazdy, brak wiatru, trasa około 50 km)
- czy warto kupować licznik czy wystarczy aplikacja
- jakie przerwy robić po przejechaniu 50 km trzy dni pod rząd?
  • 7
@danielemilka
Strava
Nieistotne, ale powiedzmy że zadowalająca
Zobacz coś na co będzie Ciebie stać, zawsze telefon nie będzie drenował baterii, mam Garmin ale znajdziesz też tańsze trackery np. Byrton
To już zależy od podejścia i możliwości organizmu, jeden dzień na regenerację powinien wystarczyć
@danielemilka
- Ja to rejestruje zegarkiem i wrzuca mi on sam wszystko do stravy. Telefonu nie używam do tego bo padał mi na dłuższych trasach + często wariował, gubił kilometry, teleportował itd.
- zależy, czy mówimy o jeździe po mieście, poza miastem, po płaskim itd. Generalnie 21 jest ok, 25 też jest ok. Najważniejsze, żebyś Ty był zadowolony z wyniku.
- licznik jest ok, brak licznika też jest ok. Ale z pracy
@danielemilka: Używam apki komoot. Resjestruje przebieg trasy i parę podstawowych parametrów. Moim zadaniem bardzo mało pożera baterii. Tel w kieszonce apka bez ograniczeń oszczędzania baterii i lokalizacji. Spokojnie można tak latać cały dzień i nawet dość często zerkać w mapę a tel wytrzyma.
Też śmigam na rowerze typu cross, nie patrz na średnie, ciesz się przejażdżką.
Wrzucam parę ostatnich wypadów z danymi.
Pobierz aimcmxcii - @danielemilka: Używam apki komoot. Resjestruje przebieg trasy i parę pods...
źródło: comment_1661710932ubUFlzSnTEpPGhh7TQ2kGa.jpg