Wpis z mikrobloga

kolarstwo to sport który zależy od zainwestowanych pieniędzy w rower i sterydy


@Piottix:
Nawet z najlepszym rowerem byś nie dogonił pierwszego lepszego zawodnika z reprezentacji, nawet jak on by jechał na składaku :)
Sterydy kolarzom nic nie dają, tu się liczy VO2Max, stosunek mięśni wolno do szybko kurczliwych, siłą mięśni nie ma tu znaczenia.
@Piottix:
XD
Mój znajomy, młody chłopak, do tej pory na ustawki przyjeżdżał na najgorszym rowerze w grupie, na pewno nic nie bierze. Na ustawkach wszystkich ustawia jak chce i do tego na tym najsłabszym rowerze zdobył kilka medali w randze mistrzostwa polski. Dopiero ostatni start miał na wypasionym rowerze i z tego co mówił to się rozczarował bo myślał że rower da mu więcej a tu jednak jest ważne serce i
@Ciortas:
Zobacz jaka wyrównana jest stawka Tour de France 2022. 3328 kilometrów, zwycięzca 79h 33' 20" drugie miejsce strata 2' 43" , trzecie strata 7' 22" policz sobie ile to procent ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziwisz się że inwestują kasę w sprzęt żeby mieć przewagę nad konkurencją?
Tour de France 1903, 1959 kilometrów, zwycięzca czas 94h 33' 14'', drugie miejsce strata 2h 59' 31''.
Trochę się zmieniło
@MrNeko:
Ja jestem słaby, wiem na co mnie stać, nie próbuję udawać prosa, choć do treningów lubię podchodzić profesjonalnie. Po prostu lubię rower i dużo na nim jeżdżę. I wkurza mnie takie ignoranckie pierdzielenie, "kiedyś to było", "ja to się znam", "bym miał taki rower to tę bym tak pojechał", "w tym kolarstwie to tylko sterydy".
Jak naprawdę uważasz ze sterydy w kolarstwie nic nie dają to załóż się o cały swój majątek i kolejnych 10 pokoleń.
Wybiorę ci średniego amatora, da mu się samego teścia i się #!$%@? zdziwisz co się z niego w pół roki zrobi.
@JuneJohn:
Armstrong przyznał się do brania hormonu wzrostu i EPO. Nic innego mu nie udowodnili. To nie są sterydy! Miał raka jąder i nie wiem czy potem był na HTZ czy nie.
Oczywiście że HTZ i hormon wzrostu nie mają nic wspólnego, przecież nie napisałem że to to samo.
@dzangyl:

oczywiście, że kolarstwo zawodowe to branie koksu. Wszyscy dobrze o tym wiedzą.

Wszyscy ignoranci o tym wiedzą, zgadza się.
Poczytaj
@TypowyXD:
Dużo anabolików nawet pogarsza wyniki w kolarstwie, pogarsza profil lipidowy, przyczynia się do miażdżycy, zmniejsza pojemność wyrzutową serca, tak serce się rozrasta ale też "do środka" że tak powiem.
@HHokuss:
Ciągle czekam na przykłady sterydów co zwiększają Vo2Max, doczekam się?