Wpis z mikrobloga

Od razu wystawię resztę gratów które mam do sprzedania, wszystkie ceny do negocjacji. Najchętniej osobiście w #katowice

1. Płyta główna Asus ROG STRIX B550-A GAMING - kupiona 18 kwietnia 2022 (Komputronik). 500 zł
2. Obudowa Fractal Design Torrent Compact White TG - kupiona 20 kwietnia 2022 (x-kom). Dołożone 2 wentylatory 120mm. 500 zł
3. Chłodzenie CPU Noctua NH-L12S - kupione 17 marca 2022 (morele). 200 zł
4. Chłodzenie CPU Arctic Freezer 34 eSports Duo białe - kupione 27 kwietnia (morele). 150 zł
5. Laptop Lenovo ThinkPad T400 - zaskakująco jest w bardzo dobrym stanie i działa nawet na baterii, mam do niego oryginalny zasilacz. Oddam za czteropak pepsi 2L bo wstyd brać więcej ¯\_(ツ)_/¯ Leży mi też kilka innych staruszków więc zainteresowani proszę priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6. Mac mini 2012 i5 / 16GB / 256GB SSD / miejsce na drugi dysk - dalej śmiga żwawo z zainstalowanym aktualnym na ten moment macOS 12.5 przez OCLP, można śmiało logować się do iCloud itd. Dorzucam również stojak do ustawienia kompa w pionie. Sprzedaję bo brak obsługi rozdzielczości 4K męczy mi oczy... 800 zł
7. PC Zotac Magnus One - i5 10400, 32GB RAM (o ile pamiętam) i 2 x SSD NVMe 256 GB. Bez GPU ale ma na nie miejsce i wtyczki PCIe z zasilacza. 1500 zł

#komputery #apple #pcmasterrace #elektronika #sprzedam #macos #laptopy
Pobierz L3gion - Od razu wystawię resztę gratów które mam do sprzedania, wszystkie ceny do ne...
źródło: comment_1661633445YZIGrPJWgfVVeS2saBYEju.jpg
  • 8
5. Laptop Lenovo ThinkPad T400 - zaskakująco jest w bardzo dobrym stanie i działa nawet na baterii, mam do niego oryginalny zasilacz. Oddam za czteropak pepsi 2L bo wstyd brać więcej ¯_(ツ)_/¯ Leży mi też kilka innych staruszków więc zainteresowani proszę priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3gion: o, byłbym chętny. Nie mam lapka poza PC, a przyda się do udzielania korepetycji w terenie ʕ