Wpis z mikrobloga

#pokazkota dzisiaj liczyłem ile miesięcznie kosztuje utrzymanie tego gnoja XD przez 10 miesięcy na sama karmę poszło 384 euro. Korki kupuje najtańsze, co 2-3 dni kuweta jest zmieniana. Tak +~ 180/190 zł na miesiąc. Drogi w utrzymaniu, jak jadł sucha karmę z mokra to wychodziło taniej, a teraz je sama sucha i na dobe zjada 400g mokrej.
Lujdziarski - #pokazkota dzisiaj liczyłem ile miesięcznie kosztuje utrzymanie tego gn...

źródło: comment_1661618015DbbEBKiwOrK3YEs5qY3kyq.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackSlip: jednak zrobię rzyg

nie mam nad sobą dachu to nic więcej nie wymyślę


wybacz za ostre słowa, ale jak nie masz warunków na porządnie osiatkowany balkon to nie wypuszczaj na niego kotów. poza tym wydaje mi się, że da się tu coś wymyślić, są ludzie którzy siatkują i całe ogrody, gdzie też nad nimi nie mają dachu. a nie ma na przykład opcji, żeby pociągnąć tą siatkę po prostu
  • Odpowiedz
@black-kitsune: moja młodsza zjadała jeszcze więcej w okresie dojrzewania
A dopiero koło pierwszych urodzin zaczęła się zaokraglac i jednocześnie duuuzo mniej jeść

Tylko ona była niesamowicie aktywna i energiczna. Nawet jak na kociaka

Moim zdaniem dopóki kot ma w wagę w normie- nie ma mu co żałować
  • Odpowiedz
@analogiczna: kota do momentu ukończenia roku karmi się na żądanie, bez ograniczeń :) kocięta mogą pochłaniać i 800g karmy dziennie

i nikt tu nie mówi o żałowaniu kotu jedzenia. kot po skończeniu roku dość łatwo może przytyć, a gruby kot to z lekka niepełnosprawny kot
  • Odpowiedz
To jaki żwirek polecasz?


@BlackSlip: Ja polecam żwirek kukurydziany... Nie rozumiem fenomenu żwirku bentonitowego - próbowałam go używać bo najbardziej przypomina ziemię, więc podobno jest najlepszy dla kota, ale w porównaniu z kukurydzianym to gówno które zbryla się w takie błotko, które się przykleja do kuwety utrudniając jej czyszczenie...

W kukurydzianym nic się nie przykleja, nic się nie stanie jak kot to zje + teoretycznie można go spuszczać w toalecie,
  • Odpowiedz