Wpis z mikrobloga

Oto lista nadchodzących gier #gamepass - na jakie czekacie najbardziej? Moja piątka wygląda tak: Starfield, Forza, Pentiment, Plague Tale 2, Atomic Heart.

Poniższa lista nie jest kompletna, brakuje w niej m.in. produkcji first-party na drugą połowę 2023, projektów Humble Games czy też Deathloopa. No i oczywiście Activision / Blizzard ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Warto dodać, że Microsoft planuje wprowadzenie planu rodzinnego do swojej subskrybcji - Xbox Game Pass Friends & Family. Ma kosztować 25$ (cena obecna to 15$) i zezwalać na dzielenie się usługą łącznie z 5 kontami Microsoft (źródło).

#xbox #xboxseriesx #xboxseries #xboxone #gry
Pobierz Poroniec - Oto lista nadchodzących gier #gamepass - na jakie czekacie najbardziej? Mo...
źródło: comment_1661610450dvMbegxkcJdmNA34Db7iIY.jpg
  • 19
@silvergtr: High on life mnie zaciekawiło pod kątem artystycznym, ale gameplay dla mnie tak sobie wygląda.

Starfield, liczę na najlepszą grę wszechczasów.


Oby, liczę na to samo ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poroniec: plague tale bym ograł jeśli miałbym gamepassa w tym okresie ale kończy mi się i nie zamierzam przedłużać dla takiego kupska jakie widać poza tym.
Także pewnie kupię sobie to na steamie kiedyś po promocji bo i dla tej gierki nie zamierzam się jakoś specjalnie spieszyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
o tym też napisałem ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Poroniec: Ty, no faktycznie.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję, że na tę drugą połowę 2023 z first party można liczyć na coś mocnego pokroju Contraband/Awoved/Hellblade 2 czy nowego Wolfa.

Bo raczej The Outer Wilds 2, Fable, Indiana Jones, State of Decay 3, Golden 007 czy Perfect Dark to najprędzej pod koniec 2024 (
@Beeercik: Perfect Dark szybciej, dołączyłbym ten tytuł do Twojej listy możliwych firstparty, które wyjdą w 2023. We współpracy z Crystal Dynamics prace na pewno posuwają się szybciej. Wydanie Goldeneye 007 z tego co słyszałem opóźniła wojna, więc tutaj termin może wypaść różnie. W 2023 mogą wpaść jeszcze niezapowiedziane produkcje jak np. Project Belfry od Stoic, sporo już nad tym dłubią.

Widząc zapowiedzi na konfie w 2024 nie sądziłem, że będzie trzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poroniec: pomijając te oczywiste jak atomic heart, starfield, Plague Tale itd. to czekam na The Last Case of Benedict Fox. Coś czuję że będzie świetna platformówka. Wygląda fantastyczne.
No i zasranego deathloop bym wreszcie kurde dorwał chętnie ()