Wpis z mikrobloga

zawsze mam beke z tego jak oswiecone wykopki dzien po gali żalą sie ze oni maja puste gorące i że w trybie inkoguto sprawdzili i ze wiadomo famemma wykopki elyta internetu a tu intelektualisci maja zablokowane i nie mogą przeglądać wartosciowych bajtów z gorących xD Ta potrzeba obwieszczenia swiatu ze nie interesuje ich rozrywka dla tłuszczy xDDD #famemma #heheszki
Pobierz Itslilianka - zawsze mam beke z tego jak oswiecone wykopki dzien po gali żalą sie ze ...
źródło: comment_1661599558TlDjTas3N60zoFW4qCNjBw.jpg
  • 14
@Itslilianka: @northstigma: Wytłumaczcie mi proszę co jest takiego śmiesznego w ludziach którzy wytykają problem że jakieś show którego uczestnicy wcześniej równo wyzywali i #!$%@? swoje matki na streamach na youtube przed gimnazjalistami powoduje że gorące jest puste po zczarnolistowaniu jednego tagu bo nie rozumiem.
@FuzzyWuzzy: Smieszne jest to ze wyzywają przesmiewoczo tych co oglądają od "elyty" i wywyższają sie sami czesto ogladajac kononowicza lub loveisland zamiast jechać białka. Tu nie jest problemem to ze gorące są puste tylko "mati heheheh nie ogladamy famemma jak reszta ameb umyslowych to mamy puste gorące musze o tym wszystkim zakomunikowac" XD zresztą pisanie o tym samym co miesiac sytuacji nie zmienia a wykopki intelektualisci spamuja tym jak małpy xd
@Itslilianka: Nie rozumiem, piszesz o problemie że ludzie zamiast hejtować białka są hipokrytami "[...] wywyższają sie sami czesto ogladajac kononowicza lub loveisland zamiast jechać białka." ale potem stwierdzasz że w sumie pisanie o tym samym co miesiąc i tak nie ma sensu "zresztą pisanie o tym samym co miesiac sytuacji nie zmienia"

O co ci właściwie chodzi? xD to ludzie mają wreszcie hejtować ten serwis czy nie. Hipokryta czy nie, ale