Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć. Mam dylemat, pomożecie? Chcę wymienić TV. Obecnie jest to 48 cali Phillips HD z Androidem, który niesamowicie zamula na tym sprzęcie. Telewizor mam już 6,5 roku więc statystycznie pół roku temu powinienem go wymienić (podobno taka jest średnia dla Polaków).
Mam budżet do 4 tysięcy. Telewizor ma mieć 65 cali, Google TV. W tej cenie są już OLEDy wiec czemu nie. Napaliłem się na TCL 65C635.
https://www.x-kom.pl/p/735810-telewizor-60-69-tcl-65c635.html
W testach jest całkiem ok. Macie jeszcze jakieś propozycje? Boje się trochę zamkniętych oprogramowań producentów bo na co dzień do TV używam SmartIPTV. Przyjdzie im głupi pomysł na blokadę piratów i będę w dupie. Poza tym tylko oglądanie filmów z Synology. Żadnego grania, ale perspektywicznie może córka będzie chciała pograć. Wiem że ww TCL daje radę ze Stravią np.
#tv #telewizory #telewizja #androidtv
  • 8
@Ndvd: androidy bywają mało responsywne fakt.... z drugiej strony dobry android box to trochę już kosztuje. nie należy się oszukiwać, że tanie chińskie pudełeczko to jakieś cudo.
@maruch: Nigdzie nie mogłem go dorwać na ekspozycji. Wszędzie mieli, ale na magazynie. Przekonały mnie recenzje/testy w internetach (w tym te zagranicznie). Do tego wczoraj MediaMarkt miał promo i dostałem 605 zł "cashbacku" w formie bonów do wydania u nich. W kolejce czeka już kilka filmów ( ͡° ͜ʖ ͡°)