Wpis z mikrobloga

Jedziemy pomału do celu na samym deficycie kalorycznym, na siłownię brak czasu, próbowałem już kilka razy różnych diet nigdy nie wytrzymywałem długo max tydz bo wkurzało mnie to że mam odgórnie założone co kiedy mam jeść nawet jak nie mam na to ochoty, teraz zmieniłem trochę strategie jem co chce kiedy chce tylko że wszystko ważę i zapisuje w fitatu, i narazie bardzo dobrze się z tym czuje mam ochotę na parówkę jem parówkę mam ochotę na trochę paluszków do filmu ważę je i jem, oczywiście to są tylko dodatki głównie jem ryż kurczak i makaron nieraz ziemniaki i dużo warzyw , pije tylko wodę nie jem wgl słodkiego i pieczywa , 29lat 177cm waga startowa 101.4kg 15 sierpnia, 25 sierpnia ważyłem 97kg zdaje sobie sprawę że większość to woda ze mnie zeszła i gówno z jelit. Cel 85kg zobaczymy czy się uda #odchudzanie #fitatu
Pobierz Bakardi - Jedziemy pomału do celu na samym deficycie kalorycznym, na siłownię brak cz...
źródło: comment_1661497132HvO5TGRfDfB1xTmG1AU8Kb.jpg
  • 6
@s---k chodziło mi o to że w diecie miałem np że w czwartek na śniadanie mam zjeść jajecznicę a ja nie miałem akurat ochoty na jajecznicę, a teraz jem na śniadanie to na co mam ochotę oczywiście zachowując zdrowy rozsądek wiadome że nie zjem na śniadanie tabliczki czekolady tylko coś zdrowego
@Bakardi: Jak nie chcesz być zawodowcem w sporcie to taka dieta którą sam sobie ustalasz co i jak jest najlepsza dla psychiki i ciała

Te wszystkie internetowe diety to scam

Dodaj sobie spacery

Ja zacząłem w tym tygodniu i miałem robić 5000 kroków, a średnią mam 8k. Wkręca się