Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Ech niech już się ten remont PST skończy. Do pracy zamiast jechać 25 minut to nierzadko schodzi z godzinę, ale nie to jest najbardziej frustrujące. Z pętli na os. Sobieskiego odjeżdża kilka autobusów, musiałem kilka dni temu akurat pojechać którymś z nim bo była dobra przesiadka. 7:00 jestem i czekam, wg wyświetlacza mój autobus zaraz odjeżdża. Ale chwila, nie stoi na peronie w ogóle. Idę w takim razie na inny, który też mi pasuje i ten już stoi, ale na wyświetlaczu "odjazd za 15 minut" bo to był następny kurs. Finalnie, gdzie miałem 3-4 dogodne linie nie odjechał żaden o wyznaczonej godzinie xD. Dziś sytuacja się powtórzyła na innym przystanku, siedzę i głupi czekam. Proste pytanie, gdzie znikają te autobusy? xD



#poznan
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sniper10200: znów się zaczyna imba z kierowcami. Za czasów kiedy jeszcze nie byłem full remote i musiałem do biura z---------ć czyli okolice 2018 roku to był k---a dramat. Wypadało np 5 autobusów pod rząd.
  • Odpowiedz
@Sniper10200: około 10 skarg złożyłem na to i w------e, zawsze odpisywali że nie ma kierowców/korki na trasie i tyle. A aby było śmieszniej to ta odpowiedz to była wydrukowana i zeskanowana kartka papieru xD. Nawet nie skan a jej zdjęcie. Poznań eko w c--j.
  • Odpowiedz
@rychupeja: Hehe, myślałem nawet o odkupieniu xD. Jeździłem też trochę rowerem, ale za gruby jestem żeby tak codziennie. Zresztą się spocę cały i zmęczę, bo jak już mówiłem jestem gruby. Działa ten mój sprzęt jeszcze?
  • Odpowiedz
@rychupeja: A widzisz zapomniałem nawet o tym xD. Można to chyba zresetować przez odłączenie i podłączenie jakiegoś kabelka, ja się nie znam :). To tam gruba liczba kilometrów już nastukana, nie bez przyczyny na ten model mówili "czołg", dobrze się trzyma.
  • Odpowiedz
  • 1
@Sniper10200 autobusy nie znikają, znikają kierowcy i autobusy nie wyjeżdżają nawet w zajezdni pomimo że kursy i tak są rozrzedzone. Brakuje gdrubo ponad setka kietowcow6
  • Odpowiedz