Wpis z mikrobloga

chvjowe, nudne miasto, te wieżowce i spanie tam- szukaj tych wyciągarek po ciemku, właź i lataj tym latawcem, te całe przydzielanie dzielnic tez najwyżej średnie- miały być "ekosystemy", a tu dostajesz jakąś trampolinę albo kuszę, noce nie straszne, można spokojnie expić w nocy i nic ci się nie stanie, spokojnie uciekniesz, to nie to samo, w jedynce miałem pełne gacie jak miałem w nocy biegać, jescze old viledor pół biedy topograficznie może być, całe to miasto jest pełne niczego, te mutacje potworów takie same, laboratoria gre takie same( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gry #dyinglight2 #dyinglight #pcmasterrace
  • 5
@aa-aa: I do tego dorzucili tęczowe flagi, bo wiadomo, polskie kompleksy mówią "kopiuj wszystko jak leci od ameryczki", nieważne czy kopiuje się te cechy dobre czy te cechy złe. A i tak się to #!$%@? jeszcze bardziej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aa-aa: Ja też miałem wrażenie, że noce w jedynce to były pełne gacie, aż musiałem czasami kampić bo ze strachu nie mogłem się ruszać, natomiast w dwójce to już spokojnie wszystko robiłem choć może to dlatego, że jesteśmy weteranami po pierwszej częsci ( ͡° ͜ʖ ͡°)